Vw limited 1140x190  1
Thumb 01 renault trucks t a t high 2020 Thumb 04 renault trucks t a t high 2020 Thumb 03 renault trucks t a t high 2020 Thumb 02 renault trucks t a t high 2020 Thumb 05 renault trucks t a t high 2020

Renault Trucks T a T High 2020

Pre sektor diaľkovej kamiónovej dopravy uvádza Renault Trucks na trh vylepšené modely T a T High, ktoré majú nižšiu spotrebu paliva a poskytujú vodičom nové prvky komfortu.

Interiér kabíny Renault Trucks radu T prináša nové prvky výbavy a špičkové povrchové úpravy: textilné sedadlá, dve lakťové opierky a kožený volant, ktorý je teraz nastaviteľný v troch smeroch v štandardnom vyhotovení. Vozidlá radu T sú vybavené prístrojovým panelom s karbónovým vzhľadom, hliníkovými kľučkami a kovovými prahmi dverí. Do vozidiel Renault Trucks T a T High modelový rok 2020 pribudli aj veľkokapacitné úložné priestory s objemom 221 litrov. Na prianie je naďalej možné upraviť exteriér vozidiel Renault Trucks T a T High 2020 a vybrať si farbu masky chladiča alebo spätných zrkadiel (žiarivo čierna alebo oranžová).


Medzi výbavou za príplatok nájdu zákazníci i multimediálny systém Roadpad+, ktorý  umožňuje vodičovi počúvať hudbu či používať telefón a pritom mať obe ruky na volante. Bezpečné manévrovanie podporujú kamery snímajúce priestor vedľa vozidla a vzadu. So systémom Roadpad+ sa vodič pri plánovaní trasy môže spoľahnúť na špeciálnu navigáciu pre nákladné vozidlá.

Aktuálne modely Renault Trucks pre diaľkovú dopravu sú dostupné s motormi DTI 11 a DTI 13 Euro 6, ktoré majú o 3 % nižšiu spotrebu paliva v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Modelový rad Renault Trucks T a T High pre rok 2020 má k dispozícii novú poháňanú nápravu a odľahčené kotúčové brzdy, čo tiež prispieva k vyšším úsporám paliva. Okrem toho na prianie zákazníka je možné aktivovať nové nastavenia rôznych parametrov vozidla a ušetriť ďalšie 3 % nafty. Motory sú kompatibilné aj so syntetickým palivom XTL, resp. s bionaftou.