Continental 05 2020 1140x190

Motoring: Mitsubishi Eclipse Cross, BMW 6GT a VAM Security

V dnešnom Motoringu uvidíte test BMW 6GT. Pripomenieme vám slovenský elektromechanický zabezpečovací systém VAM. Absolvujeme prvé kilometre so sériovým Mitsubishi Eclipse Cross a  povieme si o historickom predajnom úspechu Toyoty na Slovensku.

Keď prišlo na trh prvé BMW 5GT, svojou koncepciou a najmä prakticky riešeným interiérom vzbudilo veľký záujem. Dnes sa model 5 GT mení na 6 GT, ale nejde len o zmenu čísla. Novinka sa posúva o celú kategóriu vyššie v jazdnom komforte aj ovládateľnosti, nehovoriac o štýlovejšom dizajne, ktorý je teraz jej veľmi silnou stránkou.

S odstupom času sme opäť navštívili slovenského výrobcu unikátneho elektromechanické zabezpečovacieho zariadenia pre všetky kategórie automobilov, najnovšie aj pre elektromobily, ktorý o svojom produkte tvrdí, že je zlodejmi neprekonaný. Stále to platí ?

Mnohí nás kontaktujete otázkami, aké je nové Mitsubishi Eclipse Cross. Ako jazdí a čo hovoríme na jeho úplne nový benzínový motor. V dnešnej prvej jazde sa vám niektoré otázky pokúsime zodpovedať.

Na záver ešte nahliadneme do kuchyne slovenského zastúpenia automobilky Toyota, ktorá má za sebou najúspešnejší rok vo svojej histórii. Poodhalíme tajomstvo tohto úspechu ale prezradíme aj niečo o budúcnosti, hlavne na aké novinky sa môžeme tešiť.