Suv bonus suv bannery 1140x190 02
Thumb 436081 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436067 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436066 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436068 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436069 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436070 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436071 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436072 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436074 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436073 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436075 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436076 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436077 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436078 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436079 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436080 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436082 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436083 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436084 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436085 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436086 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb 436087 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic Thumb content content content honda jazz ehev Thumb 436088 all new zr v expands honda suv line up with a stylish sporting dynamic

Honda ukázala európsku verziu ZR-V. Do predaja príde už o pár mesiacov

Na mediálnom podujatí značky v nemeckom Offenbachu Honda odhalila európsku verziu pre nás úplne nového modelu ZR-V, ktorý vypĺňa medzeru vypĺňa medzeru medzi HR-V a CR-V. Nové SUV kompaktného segmentu C bude na trhu dostupné už od jesene 2023. 

Značka tvrdí, že model ZR-V, ktorý sa radí medzi HR-V a CR-V, je určený mladým zákazníkom, ktorí dbajú na imidž a hľadajú štýlové, výkonné a zábavné vozidlo. Pod elegantným a štýlovým exteriérom sa skrýva plne hybridná technológia Honda, ktorá zdieľa DNA s novým modelom Civic e:HEV, nositeľom viacerých ocenení. Model Civic, uznávaný pre svoje dynamické vlastnosti, dokázal, že na plne hybridných vozidlách sa dá jazdiť pútavo a zábavne a ZR-V tento princíp rozširuje aj do SUV segmentu C.

Na mieru vytvorený, ľahký a tuhý podvozok vychádza z modelov Civic a CR-V a je skonštruovaný tak, aby poskytoval jazdné vlastnosti a vysokú úroveň agility, ktoré sa zvyčajne spájajú so športovými hatchbackmi. Po skúsenostiach s novým Civicom nemáme dôvod Honde neveriť... 

Odporúčame:

TEST Honda Civic 2.0 Hybrid Sport: Najlepšie kompaktné auto súčasnosti?

ZR-V sa dizajnovým jazykom trochu líši od trendu, nastaveného Civicom.  Úzke svetlomety, lesklá čierna mriežka chladiča, jednoduchá bočná línia vytvárajú kombináciu elegancie a miernej športovosti. Dizajn zadného nárazníka už je odvážny, zadné svetlá nám trochu pripomínajú Toyotu Corolla TS. Ako celok vyzerá ZR-V uhladene a s atletickým postojom. Technici Hondy sa zamerali najmä na funkčnosť dizajnu, pričom každý panel a komponent bol optimalizovaný tak, aby uľahčil viditeľnosť a zlepšil aerodynamické vlastnosti.

Kvalitné materiály príjemné na dotyk s detailnou povrchovou úpravou v kombinácii so štýlovým osvetlením v celej kabíne vytvárajú prémiovú atmosféru. Kabína je podobná Civicu, stredový displej infotainmentu má uhlopriečku 9 palcov. Nechýba tradičné ovládanie klimatizácie - samostatný panel s troma otočnými ovládačmi.  

Pokračujte na ďalšej stránke článku.