Vw limited 1140x190 1
Thumb tge test vstupny  4 ok Thumb tge test pri strojovka detail Thumb tge test sedadlo detail Thumb tge test pracovisko vodic a Thumb tge test skrin a boc ne  dvere Thumb tge test skrin a detail Thumb tge test skrin a Thumb tge u loz ne  priestory Thumb tge u loz ne  priestory1 Thumb tge test zadny  ok Thumb tge u loz ne  priestory2 Thumb tge u loz ne  priestory3

MAN TGE 3.140 van: Najmenší brat

Vlani spoločnosť MAN Truck & Bus doplnila paletu nákladných vozidiel modelovým radom TGE a po prvý raz vo svojej histórii vstúpila do segmentu vanov. V januári 2018 sa novinka začala predávať aj na Slovensku. Čo zaujímavé ponúka? V akej kvalite? Aká je spotreba? A koľko stojí?

Lev na maske chladiča a veľkoplošná silueta kráľa zvierat, ktorá zdobila bočné steny karosérie, priťahovali pozornosť nielen ľudí z branže. Ani sa nečudujem. Predvádzacia dodávka s 11,3-kubíkovým nákladným priestorom vysoká vyše 2,5 metra vyzerala skutočne pôsobivo. Na parkoviskách ma neraz oslovili vodiči dodávok a kde-koho prekvapilo, že známy výrobca nákladných vozidiel a autobusov má zrazu v ponuke veľký van. Aký je?