Vw 06 2020 1140x190 t cross
Thumb lexus rx tom s 4 Thumb lexus rx tom s 3 Thumb lexus rx tom s 2 Thumb lexus rx tom s

Lexus RX si prišiel po agresívnejšiu vizáž do firmy TOM’s

Japonská tuningová spoločnosť TOM’s, známa úpravou automobilov na motošport, si vzala do parády Lexus RX. Výsledkom je svalnatejšie a atraktívnejšie telo luxusného SUV. 

Prečítajte si tiež: 
Lexus RX 450hL: Luxusná pevnosť

V prednej časti modifikovaného modelu Lexus RX je mohutný predný spojler, ktorý v tejto časti znižuje svetlú výšku približne o 20 mm. Boky SUV zdobia výrazné prahové lišty, zavesené o 40 mm nižšie, zadnú časť dopĺňa rozsiahly zadný difúzor s dvomi dvojitými koncovkami výfuku. Nové komponenty sú k dispozícii pre modely Lexus RX 300 a 450h, ako aj pre sedemmiestnu verziu modelu RX L 450h. Celý balík vrátane lakovaných komponentov stojí 355 000 jenov, čiže približne 2 950 €. Tuningovú súpravu je možné objednať si u predajcov spoločnosti TOM´s v Japonsku.

Odporúčame: 

TOP 11 technologických vychytávok Lexusu od roku 2010

Japonskí tuneri majú Lexus radi

Mohutné  SUV značky Lexus prešlo v polovici minulého roku faceliftom. Zmenil sa vzhľad karosérie a zmien sa dočkala aj výbava. Vozidlo dostalo nový multimediálny systém a takisto je prvým modelom Lexusu dostupným s novým systémom adaptívnych diaľkových svetiel (AHS) typu BladeScan. Modifikovali odpruženie a karoséria je ešte tuhšia. Z toho ťažia jazdné vlastnosti a komfort. 

Spoločnosť TOM’s nie je prvým výrobcom, ktorý ponúka doplnky pre tuning nového Lexusu RX. Pred ňou to urobili aj spoločnosti Modellista, Artisan Spirits a TRD Japan. Ostré línie auta evidentne lákajú k rôznym modifikáciám.

Odporúčame: 

Takto vzniklo "najlepšie auto sveta". Toyota nerobila kompromisy