Thumb dacia tour 2023 Thumb content dacia sandero dacia duster dacia jogger Thumb content dacia duster 526 Thumb content dacia sandero stepway extreme 25

Dacia Tour 2023 prichádza do slovenských miest! Autá si môžete naživo vyskúšať

Dacia Duster je už ikonou medzi SUV, model Sandero je šiestykrát po sebe najpredávanejším modelom v rámci Európy v segmente súkromnej klientely! Elektrický Spring prináša dostupné mestské EV širokej verejnosti. A univerzálny Jogger sa stáva hviezdou ponuky značky, aj segmentu C (mimo SUV).

Značka Dacia sa aktuálne pýši výbavou Extreme, ktorá odzrkadľuje outdoorový a zároveň aj výrazný charakter značky. Ak ste ešte nemali príležitosť obzrieť si zblízka, ochytať a zajazdiť s modelmi Dacia v tejto výbave, akcia Dacia Tour je pre Vás ideálnou príležitosťou. Počas Dacia vás privítajú Dacia predajcovia a ponúknu testovaciu jazdu na modeloch Duster, Jogger, Sandero a Spring. Okrem iného bude k dispozícii aj prehliadka príslušenstva Dacia na statických modeloch a novinka v ponuke, Sleep In pack s posteľou a stanom. 

Dacia Tour nájdete postupne v šiestich slovenských mestách :

  • 21.9. Trnava, OC Galéria
  • 22. 9. Bratislava, Avion
  • 23. 9. Trenčín, Laugarício
  • 28. 9. Banská Bystrica, Terminál
  • 29. 9. Košice, Optima
  • 30. 9. Stará Ľubovňa, Vendo park

Na stránkach https://tour.dacia.sk/ si záujemca vyberie miesto vo svojom okolí a objedná sa na testovaciu jazdu. Samozrejme, je možné prísť aj s nenaplánovaným termínov. Dacia kolegovia vám pripravia vozidlo na testovaciu jazdu a dojmy môžete zdieľať s odborníkmi a predajcami priamo na mieste.  Akcia prebieha od 10 – 19tej hodiny (18 :30 je posledná testovacia jazdy). 

Ďalšie detaily a okcii nájdete na stránke https://tour.dacia.sk/