Continental 05 2020 1140x190
Thumb rav4 3 4 b front 0 Thumb toyota rav4 cennik Thumb rav4 3 4 front 2 Thumb rav4 3 4 rear 3 Thumb rav4 3 4 b rear 1 Thumb rav4 side 4 Continental 05 2020 1024x597 Thumb rav4 top shot 5

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition je v predaji

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition dostala čiernočiernu jednofarebnú úpravu, s ktorou chce väčšmi vystúpiť z davu. Štýlové prevedenie je už v predaji, cena začína na 39 890 eur s motorom 2.5 Hybrid a pohonom predných kolies. K dispozícii je aj 4x4. 

Hlboký metalický lak v odtieni Midnight Black premieňa krivky a povrchy karosérie, RAV4 tak dodáva špecifický vzhľad a nádych tajomna. Čisto čierna je mriežka a spodné časti masky chladiča, spodné partie nárazníkov, kryty vonkajších spätných zrkadiel, ochranné kryty pod nárazníkmi, dekory v zadnej časti vozidla a spojler. Lesklým čiernym spracovaním zaujmú aj 19-palcové zliatinové disky kolies s pneumatikami 225/ 55 R19. Čierne lakované sú dokonca aj inteligentné parkovacie senzory s funkciou rozpoznávania prekážok, takže jediným miestom, ktoré nadvládu čiernej narušuje, je chrómové logo Toyota uprostred prednej časti vozidla.

V kabíne nájdeme sedadlá čalúnené kvalitnou syntetickou kožou v čiernom odtieni so sivým prešívaním. Tie sú zladené s čiernym čalúnením stropu kabíny a ozdobným obložením (bežná súčasť stupňa výbavy RAV4 Selection).

RAV4 Black Edition len ako hybrid

Prvky štandardnej výbavy zahŕňajú napríklad inteligentné parkovacie senzory, digitálne spätné zrkadlo, prémiový hudobný systém JBL s deviatimi reproduktormi a DAB tunerom alebo bezdrôtové nabíjanie telefónov. V základnej výbave je bezpečnostný balík Toyota Safety Sense a integrácia inteligentných telefónov prostredníctvom Apple CarPlay a Android Auto. Oproti výbave Executive je Black Edition o 800 eur lacnejšia (za čierny lak si už logicky nepriplácate). V ponuke je výlučne s hybridným motorom 2.5 Hybrid.

Novú Toyotu RAV4 Hybrid Black Edition je už možné objednávať a prvé vozidlá budú zákazníkom odovzdané od októbra 2020. Kompletný cenník nájdete na tomto odkaze.