Tonale 1140x190

Stiahni si nové vydanie Autožurnál

Milí priatelia, 

napriek ťažkej situácii pre všetkých vydavateľov, najmä z pohľadu prípravy nových materiálov, podarilo sa nám vydať ďalšie printové vydanie, ktoré vychádza ako dvojčíslo apríl/máj 2020. Keďže mnohé firmy stále fungujú v obmedzenom režime, niektoré značky prerušili testovanie áut a bude nám trvať nejaký čas nazbierať materiál pre ďalšie číslo. V aktuálnom vydaní nájdete testy silných noviniek nášho trhu ako nová Škoda Octavia, Peugeot 2008, Suzuki Vitara Hybrid, Subaru Forester e-Boxer, či plug-in hybridov BMW X5 xDrive 45e, Opel Grandland X 4Hybrid a Škoda Superb iV. V čísle nájdete aj prílohu s podrobným predstavením nového Volkswagenu Golf, ktorý vstupuje na náš trh. 

Podobne ako minulé aj toto vydanie ponúkame na stiahnutie zdarma. 

Link na stiahnutie zdarma: 

http://autozurnal.ta3.com/vydanie-april

Pridávame ale aj dva linky pre tých, ktorí by nám chceli prispieť na našu ďalšiu tvorbu a výrobu videí.  Situácia v našej brandži je vážna a budeme vďační každej podpore! 

Podporiť nás môžete dvomi spôsobmi. Buď tým, že namiesto stiahnutia vydania zdarma si aktuálne číslo zakúpite za 1 euro. Druhou možnosťou je celoročné predplatné v hodnote 11 eur. Zo všetkých našich podporovateľov vyberieme pravidelne niekoho, komu umožníme nahliadnuť do zákulisia našej práce, povoziť sa s nami v novinke, ktorú budeme testovať alebo nakrúcať. 

Vopred ďakujeme!

Michal Karpat 


Link na stiahnutie aktuálneho vydania za 1 euro: 

https://autozurnal.ta3.com/vydanie/04-05-2020/zakupit

Link na celoročné predplatné (11 eur):

https://autozurnal.ta3.com/predplatne