Kia family 05 2021 1140x190
Thumb renovatech autozurnal.com 8 Thumb renovatech autozurnal.com 2 Thumb renovatech autozurnal.com 3 Thumb renovatech autozurnal.com 1 Thumb renovatech autozurnal.com 4 Thumb renovatech autozurnal.com 5 Kia family 05 2021 1024x597 Thumb renovatech autozurnal.com 6 Thumb renovatech autozurnal.com 7 Thumb renovatech autozurnal.com 8 Thumb renovatech autozurnal.com 9

Slovenská garážová scéna (2. diel): RenovaTech a ich automobilové legendy (VIDEO)

Mapovanie slovenskej garážovej scény pokračuje zastávkou v RenovaTech. Michal Karpat v spolupráci s Autobazar.EU navštívil dielňu plnú automobilových legiend ako Renault 5 Turbo, Renault 5 Alpine, Alpine A 110, Renault 8 Gordini či BMW M3 E30. RenovaTech v Novom Meste nad Váhom sa venuje renovácií starých automobilov a veteránov, no aj ich úpravám a vylepšeniam. Chcete pôvodný vzhľad, no pod kapotou modernejšiu techniku s výkonom adekvátnym dnešnej "rýchlej" dobe? Chalani z Nového Mesta nad Váhom to vedia zariadiť.

Kúsky z RenovaTechu síce môžu navonok vyzerať ako 100 % pôvodný originál, no pod kabátom vedia skrývať upravenú techniku podľa požiadaviek klienta. Pre originálne kúsky zháňajú diely po celom svete, "postavené" auto nakoniec poctivo vyladia pre čo najlepší pôžitok z jazdy. Viac už prezradia na videu, jeho odkaz nájdete na nasledujúcom linku:

Video špeciál: Slovenská garážová scéna (2. diel): RenovaTech a ich automobilové legendy

Zdroj: Autobazar.eu