Continental 09 2020 1140x190
Thumb slovenska garazova scena ford cortina vr customs autozurnal.com 5 Thumb slovenska garazova scena ford cortina vr customs autozurnal.com 1 Thumb slovenska garazova scena ford cortina vr customs autozurnal.com 2 Thumb slovenska garazova scena ford cortina vr customs autozurnal.com 3 Thumb slovenska garazova scena ford cortina vr customs autozurnal.com 4

Slovenská garážová scéna 1. diel: VR Customs a ich Fordy Cortina (VIDEO)

Autobazar.eu sa v spolupráci s Michalom Karpatom pustili do mapovania slovenskej garážovej scény. Začínajú v Bratislave vo VR Customs, ktorých nadchol Ford Cortina. Nádherne upravené kúsky v štýle Custom vám predstavia v najnovšom videu.

Okrem pohľadu na vyšperkovaný klasický Ford Cortina sa dozviete aj to, čo to vôbec znamená upraviť auto v štýle Custom, ako sa k tomuto hobby dostali a ako prebiehajú samotné úpravy. Hoci obe autá vznikali v jednej garáži, každé je originál. Podobne ako ich majitelia, aj Cortiny majú odlišné osobnosti a charakter. Biela Cortina je extrémnejší Custom kúsok, oranžová má menej úprav a drží sa viac originálnej predlohy.

Video s článkom nájdete na stránke Autobazar.eu na tomto odkaze:

Video špeciál: Slovenská garážová scéna (1. diel): VR Customs
 

Patríte medzi automobilových nadšencov, ktorí si upravujú autá na mieru? Pracujete na niečom vo svojej garáží, čo by ste chceli ukázať svetu? Podeliť sa o to s ostatnými? Prípadne chceli by ste pre svoj koníček nadchnúť viac ľudí a záľubu premeniť na živobytie? Pošlite na adresu magazin@autobazar.eu námety čomu sa venujete, aké autá vznikajú u vás v garáži a pre budúci diel seriálu "Slovenská garážová scéna" si možno vyberú práve vás a radi vás navštívia.

Zdroj a foto: Autobazar.eu