Thumb skoda go 06 e33020e5 Thumb skoda go 33 112f34c8 Thumb skoda go 35 7cf2d43c Thumb skoda go 30 b84a9f93 Thumb skoda go 19 336ce58d 1920x1280 Thumb skoda go 21 37a5bcf2 Thumb skoda go 02 f18ec80b Thumb skoda go 04 f1cd4566 Thumb skoda go 01 0ae9f44e

Škoda spúšťa vlastnú autopožičovňu! Všetko vybavíte cez aplikáciu v smartfóne

Škoda Auto Slovensko prináša do sveta autopožičovní nový koncept – Škoda GO. Ide o službu, ktorá prostredníctvom mobilnej aplikácie uľahčí a sprehľadní proces požičiavania áut. Hlavnou výhodou je úplná digitalizácia rezervovania a vysporiadania, ako aj nové autá priamo od značkových predajcov a najširšia sieť, ktorá sa postupom času bude ďalej rozrastať. Myšlienkou Škoda GO je urobiť z prenájmu auta čo najjednoduchší a najkomfortnejší proces.

Škoda GO spája ľudí, ktorí hľadajú auto na zápožičku, s autorizovanými predajcami značky Škoda, a umožňuje im okamžite a jednoducho prenajať si vozidlo priamo od predajcu. To znamená široký výber z množstva najnovších modelov a záruku, že každé auto je ako nové. V každej autopožičovni je navyše k dispozícii odborník, ktorý garantuje kvalitu a spoľahlivosť vozidla.

Auto je možné si zapožičať na akýkoľvek časový úsek – či už na rýchle vybavovanie vecí po meste, pracovné stretnutie alebo na dlhšiu cestu za. Službu môžu využiť aj podnikatelia a firmy - napríklad ako alternatívu mobility počas doby, kedy je „primárne“ vozidlo v servise. Na rozdiel od tradičných autopožičovní je zásadnou výhodou fakt, že pri využití služby nie je potrebná kreditná karta - zápožičku môžete potvrdiť a zaručiť aj debetnou kartou. Navyše, vozidlo si môže zapožičať vodič už od 18 rokov veku.

Celý proces je veľmi jednoduchý a prevažne digitálny. Prvým krokom je stiahnutie mobilnej aplikácie Škoda GO do smartfónu. Po registrácii si záujemca vyberie z aktuálne dostupných áut, ktoré je možné filtrovať podľa viacerých parametrov vrátane miesta vyzdvihnutia. Posledným krokom je jeho prevzatie u zvoleného predajcu na presne zvolený čas.

Škoda GO je k dispozícii po celom Slovensku, u ktoréhokoľvek zo zapojených autorizovaných dílerov. Tých je aktuálne 23, čo znamená, že služba je dostupná nielen v každom kraji, ale aj v každom väčšom slovenskom meste. Pre všetky informácie si stiahnite appku Škoda GO , ktorá je pre zariadenia s operačnými systémami iOS a Android zdarma k dispozícii v obchodoch AppStore a Google Play. Info nájdete aj na webe www.skodago.sk.