Top leaderboard 1140x190 po fdbii
Thumb elektrodovo2 1440x960 Thumb chaty3 uprava 01 1440x960 Thumb elektrodovo1 Thumb elektrodovo3

Škoda rozširuje sieť nabíjačiek. Pribudnú na chatách či v dovolenkových rezortoch

Škoda rozširuje infraštruktúru nabíjačiek pre elektrické autá na Slovensku, nechýbajú ani odľahlé či vychytené dovolenkové destinácie. Ubytovací portál Hauzi.sk zároveň v spolupráci so Škodou pridáva do vyhľadávania filter chát a rezortov s nabíjačkami pre elektromobily.

Tí, ktorí vyrážajú za dobrodružstvom alebo relaxom po celej krajine v elektrickom alebo plug-in hybridnom vozidle, tak môžu po novom nabiť svoje auto aj na chatách v luxusnom alebo horskom štýle či dokonca aj v tzv. robinsonovských lokalitách. V troch obľúbených ubytovacích zariadeniach na Slovensku pribudol wallbox Škoda iV. Elektronabíjačky pribudnú aj vo vyhľadávacom filtri obľúbeného ubytovacieho portálu Hauzi.sk.

Elektromobilita sa postupne stáva neoddeliteľnou súčasťou cestovania, a to aj na Slovensku. Pohodlný prístup k nabíjaniu tak môže byť pre majiteľov elektrifikovaných vozidiel zásadným argumentom pre výber konkrétneho ubytovacieho zariadenia. „Elektromobilita sa v poslednom čase vyvíja veľmi dynamickým tempom aj na Slovensku. Ešte rýchlejšie je tým pádom potrebné budovať komplexnú infraštruktúru pre pohodlné nabíjanie elektromobilov. Takáto služba priamo v mieste oddychu je najnovšie, aj vďaka neustálemu rozširovaniu našich služieb eMobility, k dispozícii v ďalších troch ubytovacích zariadeniach v lone slovenskej prírody. Postupne tak napĺňame našu víziu rozvoja elektromobility na Slovensku, ktorá je jednou z našich priorít,“  hovorí Jaroslav Hercog, riaditeľ ŠKODA AUTO Slovensko.

Stretnúť majiteľa elektrického alebo plug-in hybridného vozidla nie je už ničím výnimočným. Uvedomujú si to aj rekreačné zariadenia, ktoré dbajú na kvalitné služby zákazníkom a prinášajú tak neustále novinky či vylepšenia. Wallbox sa pre majiteľov chát či iných rekreačných zariadení stáva skvelou investíciou a konkurenčnou výhodou, ktorá im prináša nových zákazníkov. Jeho zabezpečenie pritom vôbec nie je náročné. Stačí vyklikať formulár na webe a o inštaláciu sa postará autorizovaný inštalačný a servisný partner, ktorý vám kompletnú službu zabezpečí na kľúč.

ŠKODA wallboxy e-motoristi nájdu napríklad v rezorte Urbanove sestry v Čiernom Balogu, vo Woodparku vo Valčianskej doline aj na zámku The Grand Vígľaš**** pri Zvolene. Hostia, ktorí prichádzajú za dobrodružstvom, prírodnými krásami, turistikou, ale aj na firemné podujatie, konferenciu alebo svadbu, si tak teraz môžu svoje elektrické vozidlá nabíjať priamo v areáli ubytovania. Wallbox je vybavený konektorom CCS2, ktorý umožňuje nabíjanie všetkým elektromobilom disponujúcim týmto pripojením.

Advertisement