Cupra leon blizsie banner 970x250px 03
Thumb rolls. Thumb rolls1 650x487 Thumb 70799 large rollsttt Thumb 70798 large rolls royce sardinia1 Thumb 70797 large rolls4 Thumb 70796 large rolls3 Thumb 70795 large rolls2 Thumb 70794 large rolls1 Thumb 70793 large rolls.

Rolls-Royce zriadil letné štúdio na Sardínii

Britský výrobca superluxusných vozidiel zopakoval svoj minuloročný počin a po letnom štúdiu na Azúrovom pobreží vo francúzskom Cannes otvoril tento rok dovolenkové štúdio aj v Porto Cervo na talianskej Sardínii.

Rolls-Royce sa týmto netradičným spôsobom snaží vzbudiť pozornosť zámožných dovolenkárov, prilákať ich do svojich reprezentačných priestorov, predstaviť im svoje aktuálne modely a získať z nich nových zákazníkov.

Letné štúdio na promenáde du Port v Porto Cervo bude pre dovolenkárov k dispozícii v exkluzívnom rekreačnom stredisku do 30. septembra. Spomínané letovisko patrí medzi najexkluzívnejšie v Európe. V letných mesiacoch sa v ňom strieda bohatá klientela z celého sveta, ktorá býva v krásnych hoteloch pozdĺž Smaragdového pobrežia, zatiaľ čo ich jachty kotvia v očarujúcich prístavoch.

V štúdiu sú vystavené modely Wraith, Ghost, Phantom a kupé Phantom Drophead, ktoré umožnia hosťom oboznámiť sa s týmito vozidlami na statickej výstave v luxusnom prostredí, ktoré zaváňa festivalom rýchlosti Goodwood a absolvovať v nich aj skúšobnú jazdu po cestách Smaragdového pobrežia. Návštevníci štúdia majú aj jedinečnú možnosť vidieť kupé Phantom Drophead z kolekcie „Waterspeed“, z ktorých je na svete iba 35 ks.

Rolls1

Britský výrobca superluxusných vozidiel predal vlani už štvrtý rok za sebou rekordný počet áut vo svojej 110-ročnej histórii. Zákazníkom dodal celkom 3.630 vozidiel. Je to výsledok zvýšeného odbytu vo všetkých regiónoch a nielen na najväčších trhoch v Číne a USA. Najprudšie stúpol odbyt áut tejto značky na Strednom východe (+17%) a v Číne (+11%). Rolls-Royce otvoril vlani na celom svete 15 nových dílerstiev, čím sa ich celkový počet po prvý raz v historii zvýšil na 120.