Cupra leon blizsie banner 970x250px 03
Thumb pri rastok v rodine vstupny Thumb pri rastok v rodine man 1b Thumb pri rastok v rodine man 1 Thumb pri rastok v rodine man 2 Thumb pri rastok v rodine man 2b Thumb pri rastok v rodine man 4 Thumb pri rastok v rodine man 4b Thumb pri rastok v rodine man 5 Thumb pri rastok v rodine man 5b Thumb pri rastok v rodine man 6 Thumb pri rastok v rodine man 6b Thumb pri rastok v rodine man 7 Thumb pri rastok v rodine man 8

Prírastok v rodine MAN

Nový modelový rad TGE bol jednou z ťažiskových tém MAN Full Range Days – najväčšej produktovej prezentácie mníchovskej značky za posledné roky. Trvala dva týždne, počas ktorých dve stovky odborných novinárov z celého sveta prišli do Španielska zoznámiť sa s inováciami v truckoch a súčasne mali prvý raz možnosť vyskúšať si aj širokú paletu verzií vanu MAN.

Bola to skvelá prezentácia: veľa testovacích vozidiel a dostatok času na jazdenie. Takže som stihol vyskúšať všetky typy pohonu, tri výkonové modifikácie motorov a päť rôznych karosárskych vyhotovení. Osem rozmanitých testovacích trás rôznej dĺžky, charakteru a náročnosti, ktoré vybrali hostitelia v regióne Montserrat, dalo odpoveď na každú otázku ohľadne komfortu jazdy, presnosti riadenia či preraďovania, potenciálu v kopcovitej krajine a obratnosti v meste.