Thumb hhhhhhhh Thumb 73430 large dsc 1001ttt Thumb 73429 large dsc 9986 Thumb 73428 large dsc 1001 Thumb 73427 large dsc 0442 Thumb 73426 large dsc 0435 Suzuki 05 2020 1024x597 Thumb 73321 large hhhhhhhh

Podeľte sa s nami o najkrajšie cesty Slovenska a vyhrajte poukaz na palivo

Spoločnosť Shell hľadá počas letných mesiacov najkrajšie slovenské cesty. Do konca augusta sa môžu aj čitatelia autozurnal.com zapojiť do projektu Parádna jazda a prostredníctvom svojho tipu na najkrajšiu slovenskú cestu vyhrať poukaz na výkonné palivá Shell V-Power Nitro+ v hodnote 60 eur.

 

Na konci septembra vyberie porota spomedzi všetkých tipov tie najlepšie, najzaujímavejšie z pohľadu zážitkov z jazdy.  Porotu okrem iných tvoria talentovaní pretekári Richard Gonda a Veronika Vanyová, športový fotograf Martin Trenkler, lyžiar Adam Žampa, manažér Zelenej vlny RTVS Ľuboš Kasala aj riaditeľ oddelenia bezpečnosti cestnej premávky BECEP Milan Troška. Desať najkrajších ciest predstaví na konci septembra stránka Shell.sk.

Leto je neodmysliteľne spojené so zážitkami a cestovaním. Pôsobivá krajina, ale aj tunely, mosty, či prejazdy cez horské sedlá sú nekonečnou inšpiráciou. Projekt Parádna jazda, podporovaný výkonnými palivami Shell V-Power Nitro+, chce ľudí motivovať, aby sa s ostatnými podelili o svoje najkrajšie cesty na Slovensku.

Tipy na zaujímavé cesty autom vpisujte do konca augusta do diskusie pod týmto článkom. Ak by ste sa chceli podeliť aj fotografiou obľúbenej cesty, možete tak urobiť cez Facebook, Twitter alebo Instagram s hashtagom #paradnajazda.

Každý jeden tip bude zaradený do žrebovania. Na jedného šťastlivca  čaká 60 € karta na výkonné palivá Shell V-Power Nitro+.

V súvislosti s touto akciou chceme aj my ako redakcia požiadať o tipy na prašné, šotolinové úseky ciest s relatívne rovným povrchom bez veľkých dier,  kde by sme mohli natáčať videá so zábavnejšími štvorkolkami. Najlepšie tipy odmeníme účasťou na výrobe testu.