Vw 06 2020 1140x190 t cross
Thumb hyunda n april autozurnal.com  2 Thumb hyunda n april autozurnal.com  4 Thumb hyunda n april autozurnal.com  3 Thumb hyunda n april autozurnal.com  1 Thumb hyunda n april autozurnal.com  5 Thumb hyunda n april autozurnal.com  6 Suzuki 05 2020 1024x597 Thumb hyunda n april autozurnal.com  7 Thumb hyunda n april autozurnal.com  8 Thumb hyunda n april autozurnal.com  9

Podarený žart Hyundaiu. Ukázal nepravdepodobné "N" modely

Aj samotné automobilky si na prvý apríl prichystali v tomto nemilom období dávku žartov. Nám padol do oka prístup Hyundaiu. Ukázal, ako by mohli vyzerať niektoré modely, postavené pod taktovkou športovej N divízie kórejskej značky. A práve tie, ktorých príchod očakávame najmenej...

Prečítajte si tiež: 
Rýchly Hyundai i20 N dostáva reálne kontúry

hyundai palisade N

To, že s divíziou N má Hyundai veľké plány, naznačujú chystané novinky pod jej taktovkou. Už sa nevieme dočkať na nový, malý hothatch Hyundai i20 N, ktorý zavarí Fordu Fiesta ST a VW Polo. Chystá sa aj rýchla Kona N, mestský crossover so športovým duchom.

Tieto N modely nikdy neprídu.. Alebo áno ?

Dnes však máme prichystané niečo z iného súdka. Hyundai na prvoaprílový "deň bláznov" prichystal žart v podobe bláznivých ilustrácii modelov, ktoré sa bez športovej verzie zaobídu. Čo by ste povedali na veľké americké SUV Hyundai Palisade N, vodíkové Nexo N alebo nedávnu elektrickú štúdiu Prophecy, odetú do "N" farieb? Nech sa páči, tu sú priamo od kórejskej značky. 

Bláznivé kúsky Palisade N a Nexo N získali typické prvky, ktoré sprevádzajú fantastický Hyundai i30 N od jeho predstavenia. Športový agresívny bodykit, spojler piatych dverí, veľké disky kolies, skrývajúce potentné brzdy, červené detaily a typický modrý lak. Nechýbajú dve dvojité koncovky výfuku. Záhadnejší Prophecy N je už oveľa elegantnejší a uhladenejší, no odkaz na N divíziu je zreteľný.

Hyundai si tak z fanúšikov "vystrelil" zaujímavým spôsobom. Okrem potešenia oka dáva skrytú nádej, že do budúcna by mohol prísť s N modelmi, ktoré ešte dnes považujeme za nepravdepodobné.