Cupra leon blizsie banner 970x250px 03
Thumb suzuki swift let 1 Thumb suzuki swift let

"Pilot" z Poľska preletel kruhovým objazdom a pristál na cintoríne

Vlastné letecké dni zažil vodič Suzuki Swift a vystrašení okoloidúci z blízkej štvrte počas poslednej Veľkonočnej nedele. Podľa polície mohol byť "pilot" opitý.


Spojenie príliš rýchlej jazdy spolu s požitím nápoja omamného neveští na cestách nič dobré. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil 41-ročný vodič z Poľska, ktorý si so svojim Suzuki Swift "nevšimol" kruhový objazd. Podobne, ako minule opitá "dáma" za volantom BMW 4, si aj on chcel skrátiť cestu a vo vysokej rýchlosti preletel priamo cez kruháč. Našťastie, vodič nikoho iného okrem seba nezranil. Privolaní hasiči ho zo zdemolovaného vraku museli vystrihávať a následne bol zdravotníkmi prevezený do nemocnice, kde ho taktiež podrobili krvným testom vzhľadom na silný zápach alkoholu, šíriaci sa z interiéru zdemolovaného Swiftu a z "kaskadéra". 

Počas kaskadérskeho kúska poškodil budovy blízkeho cintorína (kde podľa fotky vraku nemal ďaleko) a pristál na jeho pozemku. Zdá sa, že niektorí vodiči si vzhľadom na obmedzenia spôsobené koronavírusom pomýlili poloprázdne cesty s pretekárskou (a v tomto prípade aj pristávacou) dráhou.

Alkohol za volantom a kruhové objazdy sú "stará známa" pesnička (nedávne video z Kalifornie):