Continental 05 2020 1140x190

Otvorili centrum TN Logistica SK

Skupina Torello, jedna z najväčších prepravných a logistických spoločností, ktorá pôsobí na medzinárodnom trhu a má zastúpenie aj na Slovensku prostredníctvom spoločnosti TN Logistica SK, otvorila logistické centrum v Senci.

„Je to investícia vo výške 3 milióny eur, ktorá ponúka moderné priestory a prináša 200 nových pracovných miest,“ prezentoval projekt Rocco Loria, výkonný riaditeľ TN Logistica SK.

Nové logistické centrum má strategickú polohu v blízkosti diaľnice D1 s výborným prepojením a dôležitými prepravnými uzlami smerom do strednej a východnej Európy. Okrem blízkej Bratislavy (20 km) je Viedeň vzdialená 60 km, Brno 130 km a Budapešť 220 km.

TN Logistica SK má vozidlový park s viac ako 600 truckmi značky Mercedes-Benz a Volvo (celá Skupina prevádzkuje približne 1900 vozidiel), zamestnáva vyše 800 pracovníkov (celá Skupina má okolo 1400 zamestnancov) a spolupracuje s veľkými medzinárodnými spoločnosťami, ako je napríklad Nestlé, Mondelēz, Unilever, Decathlon a Continental, Michelin, Lidl a Lactalis.