Bd zimni prezuti 1140x190 sk
Thumb honda cr v j n volko 3 Thumb honda cr v j n volko 2 Thumb honda cr v j n volko 1

Olympionik Ján Volko jazdí na Honde CR-V

Honda Motor Europe Slovensko podpísala oficiálnu zmluvu o spolupráci s Jánom Volkom, halovým majstrom Európy v šprinte na 60m a aktuálne aj účastníkom letných Olympijských Hier v Tokiu.

Na dealerstve automobilky Honda, spoločnosti Omnia Motors a.s. v Bratislave, 13. júla 2021 zástupca spoločnosti HME Slovensko Ing. Patrik Šolc odovzdal vozidlo Honda CR-V e:HEV Sport Line nášmu čerstvému olympionikovi Jánovi Volkovi. Honda Motor Europe Ltd. Slovensko sa tak stala oficiálnym partnerom nášho najrýchlejšieho atléta.

Patrik Šolc, Country Manager HME Slovensko:

"Sme pyšní na spojenie našej značky práve s Jánom Volkom. Spoločnosť Honda bola vždy predstaviteľom technického pokroku, nových automobilových technológií a športového DNA. Veľmi dobre to je vidieť práve na tom, že Honda je dnes na čele všetkých svetových automobilových súťaži (F1, WTCR). Zdravá súťaživosť a silné odhodlanie sú súčasťou našej filozofie a spôsobu nášho uvažovania. Preto aj spojenie s Jánom Volkom, najlepším slovenským šprintérom má pre nás veľmi symbolický význam. Dnes sme mu oficiálne odovzdali do užívania Hondu CR-V e:HEV, čo je naše najnovšie SUV s hybridným pohonom, ktoré v dnešnej dobe patrí vo svete k absolútnej špičke. Za veľmi krátky čas si túto technológiu obľúbilo milióny ľudí na celom svete a to najmä pre jej mimoriadnu kultivovanosť, živosť a zároveň  ekonomiku jazdy. Preto o tejto čerstvo vzniknutej spolupráci s hrdosťou hovoríme ako o dokonalom spojení technológie a človeka."

Ján Volko:

"Ďakujem Honde Slovensko za skvelý nápad spolupráce. Keďže už v minulosti som mal možnosť vyskúšať si Hondu CR-V, som šťastný že ju teraz môžem využívať dlhodobo a naplno. Je presne to, čo potrebujem, auto, do ktorého zbalím všetko, čo mi život prinesie a hlavne ma dostane kamkoľvek potrebujem. Veľakrát trénujem v prírode a SUV je na podobné prípady najvhodnejšie vozidlo. Momentálne sa naplno venujem prípravám na nadchádzajúcu olympiádu a už o necelé dva týždne odlietame do Tokia. Takže v poslednom období sa mi vlastne postupne plnia všetky moje sny."