Vw 10 2020 1140x190

Ojazdený Nissan Leaf 24kWh po 100000km. Skúsenosti, rady, pomoc s výberom

Youtube kanál Elektromobil pokračuje v zaujímavej "elektrickej" tvorbe a prináša druhý diel videa o ojazdenom Nissane Leaf. Milan vám v tomto videu prezradí doslova nálož informácii o jednom z najdostupnejších ojazdených elektromobilov, ktorý je dobrou vstupenkou do sveta elektromobility. Uvidíte, ako obstál jazdený elektromobil pri kontrole v autoservise, koľko naň stoja náhradné diely alebo ktorú verziu kúpiť a na čo si dať pri kúpe pozor. Ak zvažujete kúpu mestského auta s elektrickým pohonom, toto video vám veľa ozrejmí. 

Video Elektromobilu prináša dlhodobé skúsenosti, cenné rady a porovnanie. Dozviete sa informácie o servisných nákladoch po 100000km, ceny náhradných dielov a náročnos opráv. Milan porovná výbavy a odporučí, ktorú vybrať a ktorej sa naopak vyhnúť. Priblíži možnosti a rýchlosť nabíjania verzie 24kWh vs. 30kWh. No a ako je to s degradáciou batérie Nissanu Leaf a kedy ju bude treba vymeniť? Toto a viac sa dozviete v najnovšom videu.


Ak sa vám video páčilo, rastúcemu kanálu Elektromobil môžete dať like a odber. Do budúcna totiž plánuje mnohé zaujímavé témy. Okrem faktov a mýtov ohľadom elektromobility na ňom nájdete videá o jazdených, ale aj nových elektromobiloch. 


Prvá časť videa o ojazdenom Nissane Leaf: