Vw 10 2020 1140x190

Ojazdený Hyundai Ioniq Electric 28kWh. Skúsenosti, technika, pomoc s výberom

Youtube kanál Elektromobil sa pozrel na ďalšie elektrický auto, ktoré už môže byť v hľadáčiku záujemcov o ojazdený elektromobil. Hyundai Ioniq Electric kúpite ako hybrid, plug-in hybrid a aj s čisto elektrickým pohonom. Práve naň sa Milan vo videu zameral. 

"Predstavujem Vám elektromobil, ktorý v roku 2016 predbehol svoju dobu. Ioniq s batériou 28 kWh príjemne prekvapuje aj dnes a je vyhľadávaným ojazdeným elektromobilom. Jeho úsporná prevádzka spolu s chladenou batériou predurčuje toto auto aj na dlhšie trasy. Čo všetko ponúka a aké sú jeho silné a slabé stránky zistíte v mojom videu", hovorí Milan z kanálu Elektromobil. Okrem iného vám v informáciami nabitom videu prezradí, ako je to s degradáciou batérie Ioniqu, rýchlosťou nabíjania alebo ktorú výbavu zvoliť. Nech sa páči.


Ak sa vám video páčilo, rastúcemu kanálu Elektromobil môžete dať like a odber. Do budúcna totiž plánuje mnohé zaujímavé témy. Okrem faktov a mýtov ohľadom elektromobility na ňom nájdete videá o jazdených, ale aj nových elektromobiloch.