Suzuki 05 2020 1140x190
Thumb bmw muzeum official Thumb bmw muzeum aplikacia autozurnal.com  1

Nuda počas karantény? Navštívte BMW Múzeum cez aplikáciu

Začínate sa doma počas momentálnej nemilej situácie nudiť? BMW má pre vás zaujímavú "zábavku". Prepracovaná aplikácia BMW Museum vás virtuálne prevedie múzeom značky v rodnom Mníchove. A stojí za to ho navštíviť - či už naživo, alebo momentálne aj cez aplikáciu. 

Krása skutočne dobre navrhnutých výstavných aplikácií je v tom, že hoci poskytujú užitočných sprievodcov počas samotnej výstavy, vedia rozšíriť svoju hodnotu a rozmanitosť aj na obdobie pred alebo po návšteve galérie či múzea. Síce je múzeum BMW v súčasnosti predbežne zatvorené, ale jeho aplikácia BMW Museum App bez prestávky ponúka cestu automobilom v čase. Aplikácia poskytuje detailné informácie, na ktoré zvyčajne návštevníci jednoducho nemajú čas počas samotnej skutočnej návštevy výstavy.

Oživenie histórie a interaktívna prezentácia sa dá najlepšie vychutnať v kľude a tichu. Aj tak sa dá vytvoriť a vystupňovať potešenie z poznania ešte pred ďalšou návštevou v budúcnosti. Celý obsah aplikácie BMW Museum App je ponúkaný v nemčine, angličtine, francúzštine, taliančine, španielčine, ruštine a čínštine.

Odkazy na Apple a Android na webe BMW Group Classic:

https://www.bmwgroup-classic.com/en/museum/museum-app.html

Alebo jednoducho zadajte do vyhľádavača aplikácii Google Play a App Store kľúčové slovo "BMW Museum".