Bd zimni prezuti 1140x190 sk
Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 2 Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 1 Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 4 Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 5 Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 6 Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 7 Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 8 Thumb mitsubishi outlander 2020 autozurnal.com 9

Nový Outlander 2020 môže vyzerať takto. Čo o ňom vieme?

Mitsubishi Outlander je praktické, cenovo dostupné SUV s pomerne jednoduchou technikou. No jeho vek je na ňom cítiť, a preto sa začiatkom roka 2020 dočká úplne novej generácie. Adoptuje dizajnové prvky prednej časti s "dynamickým štítom" súčasných modelov ako nové L200 alebo ASX. Prvé informácie o novinke sme vám priniesli minule. To, ako bude nový Outlander 2020 vyzerať, prináša už tradične web Kolesa.ru podľa skíc, založených na záberoch zamaskovaného prototypu.

Prečítajte si tiež: 
Nové Mitsubishi L200 sme vyskúšali v náročnom teréne. Poznáme aj ceny

Nový outlander 2020
Dizajn prednej časti nových Mitsubishi sa mimoriadne vydaril. Prižmúrený pohľad, typická mohutná maska a vlastná identita mu zabezpečili jedinečnosť. Nové Mitsubishi Outlander pôjde v týchto šľapajach, dizajnom má ísť o evolúciu. Všimnite si aj efekt plávajúcej strechy, ktorý má na svedomí použitie čiernych A a B - stĺpikov. C- stĺpik je od strechy taktiež opticky oddelený. Celkovo má byť novinka väčším autom, porciu priestoru navyše zabezpečí aj dlhší rázvor osí kolies.

Nový Outlander na aliančnej platforme

Viac zaujmú technické inovácie, keďže na súčasnom Outlanderi už cítiť, že je tu od roku 2012, aj keď s postupnými modernizáciami. Keďže Mitsubishi je súčasťou aliancie Renault-Nissan, nový Outlander by mal presedlať na aliančnú podvozkovú platformu CMF C/D. Adoptuje tak základy, na ktorých stoja Renault Koleos alebo Nissan X-Trail. Nissan tiež dodá pokročilý balík asistenčných a bezpečnostných systémov.

Stopku dostane dvojlitrový atmosférický benzínový motor. Novinka preberie pohonnú jednotku z menšieho Eclipse Cross, a to prepĺňaný turbobenzínový motor 1,5 MIVEC s prevodovkou CVT. V Eclipse Cross je naladený na 120 kW (163 koní) pri 5500 ot/min a 250 Nm v rozmedzí 1800-4500 ot/min. Má kombinované vstrekovanie paliva (nepriame aj priame). V novom Outlanderi by mohol pridať pár koní navyše. Alternatívou má byť plug-in hybrid s technikou odvodenou zo súčasného Outlandera PHEV. 

Nový Outlander 2020 by mali predstaviť na jar budúceho roku.

Zdroj: Kolesa.ru