Vw golf 03 2020 1140x190 golf
Thumb 1vitara copper 2 Thumb 16 Thumb 1022 Thumb vitara copper interier Thumb web vitara elegant armrest Thumb web vitara elegant door trim Suzuki 05 2020 1024x597 Thumb web vitara elegant seat  1 Thumb web vitara elegant wheel Thumb web vitara yokohama

Najlepšie sa predáva Suzuki Vitara Copper

Suzuki Vitara je najpredávanejšie japonské auto a zároveň aj najpredávanejšie SUV na Slovensku. A patrí medzi najobľúbenejšie vôbec.

Zákazníci ju žiadajú pre vysokú úžitkovú hodnotu, príťažlivý vzhľad, vysokú spoľahlivosť a v neposlednom rade aj pre nízku spotrebu. Podľa výskumu BF Forecast má Vitara najvyššiu zostatkovú hodnotu v pomere k nadobúdacej cene po štyroch rokoch používania. Na slovenskom trhu má až tretinový podiel vyhotovenie Copper, ktoré mohli obdivovať aj návštevníci bratislavského autosalóna.

Vitara Copper je k dispozícii s motorom 1,6 VVT s pohonom predných kolies alebo aj ako štvorkolka. Skrášľujú ho popri zvláštnej sériovej výbave aj prvky v odtieňoch medenej farby: leštené zliatinové disky, rámčeky stretávacích LED svetlometov, panel palubnej dosky s orámovaním výduchov ventilácie, lišty lakťových opierok dverí či koža a syntetické materiály na poťahoch sedadiel.