Continental 05 2020 1140x190
Thumb najvacsie audi kruhy acis klub kruhy autozurnal.com 6 Thumb najvacsie audi kruhy acis klub kruhy autozurnal.com 2 Thumb najvacsie audi kruhy acis klub kruhy autozurnal.com 1 Thumb najvacsie audi kruhy acis klub kruhy autozurnal.com 3 Thumb najvacsie audi kruhy acis klub kruhy autozurnal.com 4 Thumb najvacsie audi kruhy acis klub kruhy autozurnal.com 5

Kto robí najväčšie Audi kruhy na svete? :)

V tomto prípade nejde o žiadne sci-fi ani návštevu z ďalekej planéty. Fanklub značky Audi Club International Slovensko (ACIS) si uctil svojich 4-kolesových miláčikov vytvorením najväčších Audi kruhov z reálnych áut. Ako sa im to podarilo? Niečo z ich práce zachytáva oficiálne video z 11. oficiálneho zrazu fanklubu ACIS.

Prečítajte si tiež: 
Audi na autosalóne Frankfurt 2019 v znamení oslavy RS divízie


Do akcie zapojili spolu 193 áut so štyrmi kruhmi v znaku. 178 z nich tvorilo kruhy, zvyšok áut vytvoril nápis ACIS, ktorý odkazuje na fanklub značky. Členovia sa museli veľmi snažiť a pracovať koordinovane. Len pri pomyslení na doslova mravčiu prácu, ktorá si vyžadovala úplnú presnosť, organizátorov a členov obdivujem. Také niečo sa každý deň len tak nevidí. Práca im zabrala v Bešeňovej na Liptove cca 4 hodiny času. Odmenou sú zábery na výsledok práce, ktorý vo svete nemá obdoby. Posúďte sami.