Thumb kolobezka skoda autozurnal.com  2 Thumb kolobezka skoda autozurnal.com  1 Thumb kolobezka skoda autozurnal.com  3

Kolobežka Škoda je praktickým doplnkom auta

Mikromobilita získava na význame predovšetkým v mestskom prostredí. Škoda ponúka klasickú mechanickú kolobežku, ktorá je šikovným a k životnému prostrediu šetrným dopravným prostriedok, na mieru šitý pre použitie v mestách.

Je skvelým doplnkom auta, keďže ju jednoducho zložíte do kufra a máte stále k dispozícii. Po zaparkovaní vozidla môžete "posledný kilometer" prejsť práve na kolobežke. Vďaka skladaciemu mechanizmu je možné praktickú kolobežku bez veľkej námahy uložiť v modeloch Kamiq a Scala bez toho, aby došlo k obmedzeniu batožinového priestoru. Vojde totiž do boxu na náradie pod podlahou kufra. 

Zloženú kolobežku je možné uložiť v kompaktných modeloch Scala a Kamiq do priehlbiny na náhradné koleso, pokiaľ je vozidlo vybavené lepiacou sadou pre núdzovú opravu defektu. Celý objem batožinového priestoru potom ostáva plne k dispozícii.  

Skladacia kolobežka je optimálnym vozidlom pre tzv. prvé a posledné kilometre, teda pre cestu k autu a od neho do cieľa. Kolobežka Škoda sa skladá veľmi ľahko, v zloženom stave meria iba 49 x 42 x 11 centimetrov. Kolobežka Škoda je vyrobená z ocele a hliníku a váži menej než 5 kilogramov, nosnosť má však až 100 kilogramov. Kolobežku si môžete kúpiť online v eshope ŠKODA AUTO.

Aby bolo možné novú kolobežku ľahko prepravovať, dá sa niekoľkými pohybmi zložiť. V tomto stave meria iba 49 x 42 x 11 centimetrov.​