Honda 06 2020 1140x86 jazz

#KiaSpoluVpohybe: 7 garantovaných istôt pomáha v ťažkých časoch

Kia v Európe spustila iniciatívu #KiaSpoluVpohybe, ktorej cieľom je pomôcť zákazníkom a miestnym komunitám zotaviť sa z problémov, ktoré spôsobila pandémia COVID-19.

Vzhľadom na zásadné narušenie každodenného života podporuje Kia spoločenstvá na celom svete v boji proti vírusu. V Európe spája spoločnosť tieto aktivity pod iniciatívu #KiaSpoluVpohybe s cieľom ponúknuť zákazníkom pocit pohody a podporiť zdravotníckych pracovníkov ako aj zdravotnícke a lekárske organizácie.

Ďalšia pomoc značky Kia

Začiatkom apríla spoločnosť Kia oznámila spustenie programu „Kia Promise“, ktorý predlžuje záruku na vozidlách, ktorým končí záruka práve v čase pandémie COVID-19. Výrobná fabrika Kia Motors Slovakia, jeden z najväčších zamestnávateľov žilinského regiónu, podporil Vládu SR v jej činnosti, o čo najrýchlejšie vyriešenie krízovej situácie sumou 200 000 eur, ktorá bola použitá na nákup potrebných pľúcnych ventilátorov pre slovenské nemocnice.

Odporúčame:

VIDEOTEST Kia Carnival/Sedona 3.3 V6: Symfónia pre 6 valcov

Nadácia Kia Motors Slovakia navyše zakúpila štyri kompaktné pojazdné anestéziologické prístroje s ventilátormi pre Univerzitnú nemocnicu v Martine v hodnote viac ako 140 000 eur. V priebehu apríla tiež distribuovala 10 500 rúšok s cieľom zlepšiť ochranu 3 500 klientov v 26 zariadeniach pre seniorov v celom žilinskom regióne.

V rámci iniciatívy #KiaSpoluVpohybe zaviedla spoločnosť Kia Motors na Slovensku nový program s názvom 7 garantovaných istôt Kia, ktorého cieľom je poskytnúť zákazníkom pocit istoty, vďaka čomu si zákazníci môžu byť istí, že nič neočakávané ich neprekvapí a môžu znova žiť naplno, pohodlne a bez obáv.

7 garantovaných istôt Kia obsahuje:

  • KIA Light: prevratný 6-ročný lízing s historicky najnižšími splátkami
  • 0% úrok: náklady na úroky uhradí Kia
  • Možnosť odkladu splátok lízingu až na 3 mesiace (1)
  • Dodatočný bonus až do výšky 1 000 € pri výkupe starého vozidla (2)
  • Ročnú diaľničnú známku
  • Plnú nádrž paliva
  • Jedinečnú 7-ročnú záruku Kia

Carlos Lahoz, marketingový riaditeľ spoločnosti Kia Motors Europe, uviedol: „Toto sú nezvyčajné časy a dúfame, že iniciatívy zahrnuté v programe #KiaSpoluVpohybe môžu priniesť určitú podporu tým ľuďom a organizáciám, ktoré to najviac potrebujú. Všetci sme v tom spoločne a vidíme, že je našou kolektívnou zodpovednosťou prispievať k zotaveniu - nech to trvá akokoľvek dlho.“

Kia tiež zaviedla celý rad opatrení na vytvorenie bezpečného pracovného prostredia pre zamestnancov v celej Európe. V súlade s vládnymi usmerneniami v každej európskej krajine sa spoločnosť Kia v tomto období snaží zaistiť zdravie a bezpečnosť svojich zamestnancov.

 

(1) O odklad splátok na maximálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia o ďalšie 3 mesiace počas trvania pandémie môže podľa ustanovení zákona č. 67/2020 Z.z. o niektorých mimoriadnych opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením pandémie COVID-19 požiadať Fyzická osoba nepodnikateľ (súkromná osoba) alebo Fyzická osoba podnikateľ a malý zamestnávateľ v prípade problémov so splácaním splátok ako dôsledok pandémie. Podrobné informácie o nároku a postupe podania žiadosti o odklad splátok nájdete aj na webovom sídle nášho finančného partnera www.csobleasing.sk.

(2) Dodatočný bonus (500 alebo 1 000 € s DPH) platí pri výkupe vozidla akejkoľvek značky. Predajca Kia má právo odmietnuť výkup jazdeného vozidla berúc do úvahy jeho stav.