Thumb kia hp goelectric 1920x1080 w Thumb kia goelectrictour Thumb kia sportage plug in hybrid phev prijs 1 7c0212 Thumb kia niro hybrid

Kia štartuje GO electrictour, ukážku elektrifikovaných modelov po celom Slovensku

Kia predvádza svoje elektrifikované portfólio po celom Slovensku v termíne od 18. júla do 2. septembra. K dispozícii budú modely Kia Niro HEV, Kia EV6 a Kia Sportage PHEV. Každý vodič, ktorý sa zaregistruje a absolvuje testovaciu jazdu bude zaradený do žrebovania o novú Kia Niro na týždeň.

Elektromobilita je stále silnejúci trend, ktorý sa čím ďalej viac a viac dostáva na náš trh a preto značka Kia prináša všetkým nadšencom zelených technológii roadshow po svojej predajnej sieti s názvom Kia GO electrictour. Flotilu najnovších elektrifikovaných modelov Kia, ktorá postupne putuje po celkom Slovensku, nájdete vždy u troch autorizovaných predajcov značky naraz. V každej jednej flotile sú tieto modely Kia:

  • Novinka Kia Niro Hybrid, rodinný crossover vo verzii hybrid, ktorý automaticky prepína medzi benzínovým motorom a čistejším elektrickým pohonom alebo využíva kombináciu oboch.
  • Európske auto roka 2022, plne elektrická Kia EV6
  • Novinka z výrobného závodu Kia v Žiline, Kia Sportage Plug-in Hybrid

Na testovaciu jazdu sa môžete prihlásiť cez formulár na stránke www.kiagoelectric.sk. Tam nájdete aj kalendár s rozpisom, kedy u ktorých predajcov sa predvádzacie vozidlá nachádzajú. Pre jedného šťastlivca, ktorý sa zaregistruje a absolvuje testovaciu jazdu čaká nová Kia Niro na týždeň. Roadshow Kia GO electrictour prebieha od 18. júla do 2. septembra naprieč Slovenskom, nakoľko je záujem veľký, odporúčame registrovať sa na testovaciu jazdu vo vašom meste, čo najskôr.

Naše video novej Kie Niro: