Cupra leon blizsie banner 970x250px 03
Thumb honda hrv sport Thumb honda hrv sport 1 Thumb 363798 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363799 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363800 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363801 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363803 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363802 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363804 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363805 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363806 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb 363807 new honda hr v accessory packs enhance comfort and style Thumb honda hrv sport

Honda HR-V prichádza s piatimi novými balíkmi príslušenstva

Honda predstavila rad piatich nových balíkov príslušenstva pre novú generáciu HR-V. Ponúkajú väčšie možnosti personalizácie. Ďalšia generácia obľúbeného kompaktného SUV značky, ktorá je k dispozícii v celej Európe od konca roku 2021, môže byť vybavená radom dizajnových vylepšení interiéru a exteriéru. 

Športom okorenený vzhľad pridáva balík Sport Pack s výraznejšou prednou maskou chladiča a rozšírením spojlera dverí batožinového priestoru vo farbe Berlina Black, predným športovým nárazníkom, športovou dekoráciou vzadu a bočnými spodnými dekoráciami vo farbe karosérie s chrómovými detailmi.

Balík Obscura Black Pack prináša expresívnejšiu vizáž vďaka aplikovaniu povrchovej úpravy čiernej farby Berlina a farby karosérie na prednú masku chladiča, rámy hmlových svetiel, kryty vonkajších spätných zrkadiel a nástavec spojlera dverí batožinového priestoru.

Balík Ilmenite Titanium Exterior Pack ponúka titánové akcenty na rámoch hmlových svetiel, krytoch vonkajších spätných zrkadiel a dekorácii dverí batožinového priestoru.

Možnosti personalizácie pokračujú aj v novom modeli HR-V. Balík Ilmenite Titanium interiéru  disponuje elegantným titánovým obkladom volantu, rámom okolo radiacej páky a panelmi okolo ovládacích prvkov na dverách. V rámci paketu Leather Upholstery sú predné a zadné sedadlá a stredová lakťová opierka potiahnuté kombináciou klasickej lícovej kože – v tmavohnedej alebo čiernej – a hladkej látky. Povrch vyzerá prémiovo navyše má podľa Hondy zvýšenú odolnosť.

Balík Cargo Pack sa hodí pre tých, ktorí často prepravujú batožinu alebo špecializované vybavenie. Organizér do batožinového priestoru s prepážkami pomáha udržať všetko na svojom mieste, zatiaľ čo blato a špinu možno udržať na uzde vďaka odolnej vodeodolnej podlahe. Chrániče prahov batožinového priestoru z nehrdzavejúcej ocele ponúkajú dodatočnú ochranu pred odieraním. Súčasťou tohto balenia je aj osvetlenie dverí batožinového priestoru, ktoré osvetľuje nielen kufor, ale aj priestor za autom.

Balík Active Lifestyle Pack sa vyznačuje obložením prahov dverí, prednými a zadnými lapačmi nečistôt a skladacou rohožou do batožinového priestoru. Pomáha chrániť auto pred odieraním a nečistotami. A vo vnútri môžu pasažieri naplno využiť možnosti pripojenia modelu HR-V pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky na mobilné telefóny.

Ceny nového modelu HR-V začínajú od 27 490 €. Viac o novej Honde HR-V nájdete v článku:

Honda zverejnila cenník nového HR-V na slovenskom trhu. Poznáme ceny, verzie a výbavu