Vw limited 1140x190  1
Thumb 9408 37347cd0 01ff 0133 9f37 00163e17fa4b Thumb 93097 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93096 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93095 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93094 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93093 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93092 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93091 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93090 large fiat ducato pojazdnou dielnou Thumb 93089 large fiat ducato pojazdnou dielnou

FIAT Ducato pojazdnou dielňou

Jedno z najžiadanejších ľahkých úžitkových vozidiel nášho kontinentu možno vybaviť špeciálnym dielenským zariadením a náradím a povýšiť ho tak na pojazdnú dielňu.

Divízia ľahkých úžitkových vozidiel FIAT Professional pripravila špeciálnu servisno-montážnu verziu FIAT Ducato Sortimo HD. Určená je pre podnikateľov a firmy, ktoré poskytujú servisné a opravárenské služby. Vznikla v spolupráci talianskej automobilky so spoločnosťou Sortimo, ktorá ponúka jednotný a zároveň unikátny systém uloženia náradia a materiálu potrebného pre prácu v teréne a vlastnej dielni. Úžitkové vozidlá FIAT Ducato vylepšuje špeciálnymi podlahami a regálmi s nosnosťou do 120 kg. Kovové klapky umožňujú ťažké stroje a remeselnícke náradie bezpečne a priestorovo úsporne uložiť do regálov zhotovených z kompozitných materiálov, ktoré sú odolné voči nárazom, poškriabaniu aj vplyvu kyselín, lúhov, benzínu a iných chemických látok. Špeciálne zásuvky majú neobyčajne robustnú kovovú konštrukciu, osvedčené závorové uzamykanie a odvezú náklad hmotnosti do 90 kg.

Regálový systém na ľavej strane nákladného priestoru obsahuje zásuvky a tri kufríky z odolného plastu na náradie a malé súčiastky uložené na výsuvných koľajničkách. Montážne podlahové vane s deliacimi plechovými stenami a protišmykovými podložkami dovoľujú úložný priestor prispôsobiť individuálnym potrebám prevádzkovateľa vozidla. Ľahko ovládateľné fixovanie kufríkov alebo iných prepraviek na náradie a nástroje ich zabezpečuje proti neželanému samovoľnému pohybu po nákladnom priestore. Na pravej strane nákladného priestoru je okrem ďalších praktických zásuviek aj pracovný stôl so zverákom, ktoré kompletizujú zariadenie mobilnej dielne. K výbave vozidla patrí aj montážna podlaha a príslušenstvo ako držiaky na hadice, háky na káble a platňa s elektrickými zásuvkami.