Vw limited 1140x190  1
Thumb vany v dresoch fc bayern 1 Thumb vany v dresoch fc bayern 2 Thumb vany v dresoch fc bayern 3 Thumb vany v dresoch fc bayern 4

Dodávky v dresoch FC Bayern

Pravdepodobnú zostavu FC Bayern Mníchov pred záverečným zápasom Nemeckého pohára zobrazilo jedenásť vozidiel MAN TGE s číslami dresov hviezd na bokoch a portrétmi hráčov na streche.

Originálny nápad s dodávkami TGE v dresoch futbalistov Bayernu vysvetľuje Hartmut Sander, viceprezident pre firemnú komunikáciu v spoločnosti MAN Truck & Bus: „Finále Pohára v Berlíne znamená vždy naozaj mimoriadnu udalosť pre nemecký futbalový svet. Pre nás v MAN to je zasa ideálna platforma na ďalšie posilnenie imidžu našej značky prostredníctvom kreatívnych podnetov a súčasne dostávame do povedomia najnovší produkt v rodine MAN, dodávkové vozidlo MAN TGE.“

Kompozícia vznikla pred olympijským štadiónom v Berlíne, na ktorom sa 19. mája vo finále Nemeckého pohára stretli mníchovskí šampióni s tímom Eintracht Frankfurt. Vany sú rozostavené na ploche 20 x 40 metrov, pričom zaujali rovnakú formáciu ako futbalisti na ihrisku. A tu je komentár k zostave: 

Sven Ulreich stráži bránu. Tak ako bezpečnosť vozidiel MAN TGE garantuje štandardne dodávaný automatický asistent núdzového brzdenia (EBA). Strední obrancovia Mats Hummels a Niklas Süle však verili, že proti Frankfurtu ho nebudú potrebovať. Ich kolegovia Joshua Kimmich a David Alaba musia mať neustále pod kontrolou priestor pri bočných čiarach – rovnakú úlohu má aj nový aktívny asistent jazdy v pruhu vo vane TGE. Javi Martínez, James Rodríguez a Alcántara Thiago sa starajú o stabilitu v strede poľa, kým Thomas Müller a Franck Ribéry spoľahlivo vytvárajú gólové šance Robertovi Lewandowskemu.