Vw caddy 03 2021 1140x190

Čo potrebujete na prejazd hraníc do Chorvatska a BMW M440i Cabriolet 2021 (VIDEO)

Pred letnou sezónou sme vyštartovali do Chrovátska vyskúšať ako sa cestuje cez hranice a pozrieť ako to vyzerá pri mori pred sezónou. Medzičasom sa ale podmienky na vstup do Chorvátska zmenili. Takže POZOR! Doplnok! 

Od včerajšej polnoci je Slovensko na zozname ECDC zelenej krajiny, teda je vstup pre cestujúcich zo Slovenska do Chorvátska bez obmedzenia ako pred epidémiou. Znamená to, že Slováci môžu do Chorvátska vstupovať bez potvrdenia o teste alebo potvrdenia o očkovaní alebo potvrdenia o prekonanie choroby. Stačí iba občiansky preukaz alebo pas!

Aj naďalej odporúčame vypĺňať formulár EnterCroatia na https://entercroatia.mup.hr kvôli ľahšiemu a rýchlejšiemu odbaveniu na hraniciach, pretože pri príchode na chorvátsku hranicu majú osoby, ktoré vyplnili Entercroatia voľný rýchlejší pruh ("fast
track") s označením EnterCroatia.

Na cestu sme si zapožičali ideálne auto k moru - aktuálnu novinku BMW M440i Cabriolet. Vo videu sa dozviete ako sa nám trom dospelým cestovalo so zatiahnutou strechou, koľko benzínový šesťvalček spotreboval paliva, ale aj ďalšie zaujímavosti. Príjemné sledovanie. ;)

Partnerom tohto videa je: Adriahome Travel 

Ubytovanie v Chorvatsku
http://www.adriahome.com
http://www.instagram.com/adriahome_travel

Prenajom lodi v Chorvatsku a vo svete
http://www.chorvatskojachty.com
http://www.instagram.com/croatiayachts

Prenajom lodi v Pule
http://www.istriaboats.com
http://www.instagram.com/istria_boats