Cupra leon blizsie banner 970x250px 03
Thumb suzuki online predaj Thumb content vitara 2020   05

Aj Suzuki si môžete kúpiť online formou. Vozidiel je dostatok

Podobne ako ďalšie značky, aj japonské Suzuki si môžete kúpiť online formou z pohodlia (a bezpečia domova). Navyše, Suzuki tvrdí, že k dispozícii je dostatok skladových vozidiel a dá sa vyberať aj napriek tomu, že výroba automobilov počas korona krízy nemá na ružiach ustlané.

Odporúčame:

Hybridné Suzuki Vitara a SX4 S-Cross na Slovensku v predaji

Medzi značkami, ktoré kvôli nemilej situácii na trhu automobilov prešli na službu online predaja vozidiel, je tiež Suzuki. Pre zjednodušenie predaja sa záujemcovia môžu obrátiť priamo na ktoréhokoľvek z dvadsiatich predajcov japonskej značky rozmiestnených po celom Slovensku. Prípadne ich využiť aj na osobnú konzultáciu a požiadať o pomoc pri výbere vozidla. Kontakty na predajcov a informácie o dostupných vozidlách, sú tiež na adrese www.suzuki.sk. Pre vybrané modely, aj pri online nákupe, plne platia zvýhodnenia týkajúce sa napríklad lehôt záruky a poistenia 3+7, či sady zimných kolies.

Test mild-hybridného Suzuki Vitara:

Suzuki na Slovensku s dostatočnými zásobami vozidiel

Vo februári postúpila značka Suzuki v rebríčku najpredávanejších osobných vozidiel nahor. Bodovala i tým, že ponúka všetky svoje modely aj ako ekologické hybridné či pohonom všetkých kolies Allgrip s nastaviteľnými režimami. Slovenskí predajcovia značky si pri zohľadnení dopytu stihli pre zákazníkov vytvoriť dostatočné zásoby vyrobených vozidiel. Zatiaľ majú reprezentatívny výber zo škály najžiadanejších modelov, motorizácií, výbav aj farebných vyhotovení. 

Ako na to?

1. Zákazník si vyberie Suzuki z AKTUÁLNYCH SKLADOVÝCH ZÁSOB.

2. Telefonicky kontaktuje predajcu, ktorý má vybrané auto na sklade. Ten všetko potrebné zabezpečí a dohodne so zákazníkom aj individuálny aj bezpečný spôsob odovzdania auta, ktorý bude vyhovovať. Zákazník sa tak už o pár dní bude môcť tešiť z nového auta.


Info: Bezkontaktný nákup Suzuki
 

Odporúčame:

Vodič tohto Jimny posunul obratnosť malého offroadu na novú úroveň!