Peugeot 09 2020 1140x190
Thumb vw golf 8 tuning jms autozurnal.com  1 Thumb vw golf 8 tuning jms autozurnal.com  2 Thumb golf 8 jms

VW Golf 8 dostal výrazný tuning od JMS

VW Golf patrí medzi najobľúbenejšie ciele amatérskych aj profesionálnych tunerov. Najnovšia, 8. generácia hatchbacku dostala výraznú vizáž od tuningovej firmy JMS. 

Prečítajte si tiež:

VW Golf VIII dostal decentný tuning od ABT. Viac "akcie" príde neskôr

VW golf 8 tuning

Profesionálne tuningové firmy si postupne nachádzajú cestu k novému Golfu VIII. Nedávno sme vám predstavili úvodný počin známeho úpravcu ABT Sportsline. Čierny Golf dostal veľké kolesá a nižší podvozok, neskôr pribudne zaujímavejšia úprava. Dnešný počin je iná káva, kit od JMS pomerne "nudnému" vzhľadu štandardného Golfu dodal iskru a mimoriadne podarený, športovo-agresívny podtón. Firma sa inšpirovala verziou GTI. Odkazujú na ňu červenými akcentmi karosérie. Bohužiaľ, zatiaľ zverejnili len dve fotky upraveného bestselleru.

VW Golf 8 s agresívnym vzhľadom

JMS neostala len pri kolesách a nižšom podvozku ako ABT. Predný nárazník je dynamický až agresívny, v podobnom štýle sú prevedené nadstavce prahov v kontrastnej farbe k laku karosérie. Zadný nárazník dostal masívny difúzor, pripomínajúci Golf GTI TCR siedmej generácie a dvojicu "kanónov", ktoré zastupujú koncovky výfukov. JMS tvrdí, že zadný difúzor budú ponúkať bez výrezov pre koncovky, zákazníci si tak môžu zvoliť, aký výfukový systém použijú. V tomto konkrétnom prípade mu to s dvoma oválnymi koncovkami v štýle Audi RS3 mimoriadne svedčí.

Odporúčame:

Audi RS6-R ABT: Ešte šialenejší rodinný superšport!

19-palcové extrovertné disky Barracuda Tzunamee EVO kolies obúvajú pneumatiky rozmeru 225/35 R19. Dokonale vypĺňajú priestor v blatníkoch. Určite ste si všimli, že Golf sedí nižšie k zemi ako štandardný kus. Opticky svetlú výšku znižuje podarený bodykit, no okrem  toho mu JMS doprialo športový podvozok KW pre lepšie jazdné vlastnosti a samozrejme atletickejší vizuál.

Úprava, ktorú vidíte na fotkách, pôjde do predaja v septembri tohto roka. JMS chystá okrem vizuálnych zmien aj modifikácie pohonnej jednotky spolu s na mieru robeným výfukovým systémom.

Odporúčame:

Nový VW Golf GTI 8 oficiálne. Sekunduje mu GTE a GTD