Vw caddy 03 2021 1140x190
Thumb veteranparking autozurnal.com 10 Thumb veteranparking autozurnal.com 9 Thumb veteranparking autozurnal.com 10 Thumb veteranparking autozurnal.com 8 Thumb veteranparking autozurnal.com 11 Thumb veteranparking autozurnal.com 12 Continental 03 2020 jar a 1024x597 mercedes Thumb veteranparking autozurnal.com 1   k pia Thumb veteranparking autozurnal.com 8   k pia Thumb veteranparking autozurnal.com 2   k pia Thumb veteranparking autozurnal.com 3   k pia Thumb veteranparking autozurnal.com 4   k pia Thumb veteranparking autozurnal.com 5   k pia Continental 03 2020 jar a 1024x597 mercedes Thumb veteranparking autozurnal.com 6   k pia Thumb veteranparking autozurnal.com 7   k pia Thumb img 7605 Thumb img 7606

Veteranparking zabezpečuje parkovanie pre veterány a youngtimery (VIDEO)

V obci Báhoň, 20 minút autom od Bratislavy sa nachádza štýlový domov pre poklady na kolesách. Veteranparking zabezpečí bezpečný priestor a "prístav" pre vášho veterána, youngtimera ale aj súčasné autá. Navyše v ideálnych klimatických podmienkach.

Dvaja automobiloví nadšenci prerobili bývalú fabriku na prostredie s motoristickou dušou. Zabezpečili v ňom ideálne klimatické prostredie tak, aby cenné kúsky netrpeli výkyvmi teplôt alebo nadmernou vlhkosťou. Parkovanie je možné v rôznych priestoroch objektu s celkovou plochou 4000 m2 podľa preferencií zákazníka. V prípade viacerých áut je možné vybrať si samostatný priestor, ku ktorému budete mať prístup len vy. Objekt je zabezpečený kamerami a strážený. To nie je všetko. Chlapci z Veteranparkingu ponúkajú celú paletu služieb od umývania a čistenia až po pravidelné udržiavacie jazdy a dopĺňanie prevádzkových kvapalín.

Michal Karpat ich v spolupráci s Autobazar.EU navštívil a priestory Veteranparkingu zmapoval. Viac sa dozviete vo videu na nasledujúcom odkaze:

Videošpeciál: Veteranparking - Parkovanie pre vášho veterána alebo youngtimera s dušou  

Zdroj: magazin.autobazar.eu