Continental 09 2020 1140x190
Thumb autoklub a.s. 0 Thumb toyota pp Thumb toyota ppb Thumb toyota ppa Thumb toyota ppd Thumb toyota ppc Continental 09 2020 1024x597 Thumb toyota ppe Thumb toyota ppf Thumb toyota ppg Thumb toyota proace verso 1080w Thumb toyota proace city Thumb toyota pph

Toyota v Poprade je slovenskou jednotkou

Spoločnosť Autoklub opäť získala prestížne ocenenie za najlepšie výsledky v predaji a najvyššiu spokojnosť zákazníkov.

Toyota Motor Europe vyznamenáva svojich partnerov za nevšedné výkony v predaji a starostlivosti o zákazníkov od roku 2007. Hodnotí pritom vyše 2.500 obchodných spoločností nášho kontinentu podľa priebežného monitoringu ich výsledkov, ktoré patria medzi základné prvky podnikových štandardov. Kvôli pandémii koronavírusu sa slávnostné odovzdávanie cien tento rok uskutočnilo vo virtuálnej forme. Najlepší predajcovia Toyota sa spojili na diaľku s centrálou Toyota Motor Europe v Bruseli.

„Aj napriek tomu, že naše stretnutie je virtuálne, náš zásadný cieľ ostáva rovnaký; stretli sme sa preto, aby sme vyjadrili uznanie a oslávili vaše úspechy ako nových držiteľov ceny Toyota Ichiban 2020,“ uviedol Matt Harrison, výkonný viceprezident Toyota Motor Europe.

Viceprezident pre predaj, marketing a zákaznícke skúsenosti Didier Gambart poukázal na dôležitosť ľudského prístupu v rámci všetkých aktivít predajnej siete: „Celoživotnú hodnotu zákazníka budujeme okolo ľudí a pre ľudí. Je to ľudský faktor premietnutý do spôsobu, akým naši predajcovia interaktívne pracujú so zákazníkmi, ktorý nikto iný nebude môcť skopírovať a ktorý prinesie pozoruhodné zákaznícke skúsenosti.“

„Autorizovaní partneri Toyota vnímajú Ichiban ako najprestížnejšie ocenenie starostlivosti o zákazníkov. I vďaka tomu sa nám darí udržať si vysokú kvalitu zákazníckych služieb. Náročným kritériám hodnotenia v rámci ocenenia Ichiban pre tento rok najlepšie vyhovela spoločnosť AUTOKLUB, a. s., ktorá získala toto prestížne ocenenie už po tretíkrát. Tým potvrdila vysokú úroveň servisu a služieb, ktorú svojim klientom poskytuje,“ povedal Milan Kočka, riaditeľ Toyota Central Europe - Slovakia.

Prezident a generálny riaditeľ Toyota Motor Europe Dr Johan van Zyl na záver slávnostného podujatia ocenil všetkých zúčastnených za ich mimoriadne výkony a poukázal na dôležitosť počúvania hlasu zákazníka.

Pripomínam, že jedinou spoločnosťou nášho kontinentu, ktorej Toyota udelila najvzácnejšiu trofej Ichiban za najvyššiu spokojnosť zákazníkov štyrikrát za sebou a celkovo už šesťkrát, je AT a.s. Žilina.