Continental 09 2020 1140x190
Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 8 Thumb shuichi miwa wald international 02 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 2 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 1 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 3 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 4 Hyundai 08 2020 i30 online 1024x597px Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 5 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 6 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 7 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 9 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 10 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 11 Hyundai 08 2020 i30 online 1024x597px Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 12 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 13 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 14 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 15 Thumb toyota hilux tuning autozurnal.com 16

Toyota Hilux Sports Line Black Bison Edition: Tuning od WALD

Celkom ako dravec pôsobí model Hilux Sports Line Black Bison Edition, ktorý vytvorila japonská spoločnosť WALD International. Majstri tuningu vybrali pre terénnu Toyotu matný čierny lak a dizajnovo upravili dielce.

Prečítajte si tiež: 
Štvorvalcová Supra prichádza. Má jazdiť ešte lepšie ako šesťvalcová

Toyota hilux Tuning

Hilux s balíkom Sports Line Black Bison Edition dostal bohatú sadu doplnkov, napríklad predný a zadný spojler, kryty na blatníky a ozdobné lišty, bočné splittery zadného nárazníka, strešný spojler a trojitú koncovku výfuku. Masívne prívody vzduchu na kapote a špeciálne LED svetlá zaujmú na prvý pohľad. WALD vyvinula aj tri typy ráfikov s rozmermi 20 a 22 palcov pre pneumatiky typu Mud-Terrain.

Odporúčame: 

Toyota GR Yaris oficiálne: benzínové turbo, manuál a štvorkolka

Toyota Hilux WALD

Hilux je globálny model automobilky Toyota a na trhu je už viac ako 50 rokov. Osem generácií opakovane dokázalo, že je právom synonymom odolného teréniaka pre špeciálne úlohy. Osvedčuje sa na  Rely Dakar, majstrovstvách cross country, ale rovnako aj pri každodennej namáhavej práci od Sahary až po Antarktídu. Súčasnú ôsmu generáciu Hiluxu predstavili v roku 2016. Dostala odolnejší rám a dodatočné elektronické systémy podporujúce jazdu v teréne, napríklad systém aktívnej kontroly trakcie pri rozjazde,  asistenta rozjazdu do kopca a asistenta pre jazdu z kopca. Vďaka vystuženej ložnej ploche sa užitočná hmotnosť zvýšila na 1 000 kg.

Toyota Hilux Tuning

Súčasný Hilux má systém pohonu všetkých kolies so zadným diferenciálom s obmedzeným preklzom, ktorý rozdeľuje hnací moment medzi kolesá zadnej nápravy. Pod kapotou pracuje motor D-4D 2.4 s výkonom 150 koní s turbodúchadlom  a variabilnou geometriou lopatiek  (VTG) s intercoolerom. Motor vyvíja krútiaci moment  400 Nm v rozsahu 1 600-2 000 ot/min. Vozidlo má spotrebu od 8,1 l/100 km vo verzii s manuálnou prevodovkou a od 8 l/100 km v konfigurácii so šesťstupňovou automatickou prevodovkou. Spĺňa emisnú normu  Euro 6.2.