Tonale 1140x190
Thumb thule caprock 1 Thumb thule caprock 2 Thumb thule caprock 3 Thumb 7 Thumb caprock 4 Thumb 5 Thumb 8 Thumb 9

Strešná platforma Thule Caprock: Spoľahlivý základ outdoorových dobrodružstiev

Nech už je váš cieľ kdekoľvek a cesta k nemu akokoľvek spletitá, Thule vám pomôže dostať sa kam potrebujete – a navyše si to skvele užiť. Nový prírastok do sortimentu strešných nosičov, Thule Caprock, to smelo potvrdzuje. Robustná strešná platforma s modulárnou konštrukciou uvezie všetko, čo potrebujete. Než začnete plánovať, čo s Thule Caprock podniknúť, poďme sa na novinku pozrieť viac podrobne.

Extrémna všestrannosť

Thule Caprock je navrhnutý s ohľadom na všestrannosť pre širokú škálu vozidiel. Je dostupný v piatich veľkostiach o rôznych pomeroch dĺžka vs šírka, a teda aj s rôznou ložnou plochou. Po najmenšej veľkosti S môžu siahnuť aj majitelia osobných áut. Najväčším variantom je potom veľkosť XXL s naozaj veľkorysou dĺžkou cez dva metre.

Thule Caprock umožnuje dva spôsoby montáže, buď priamo na pätky nosiča Thule, alebo na existujúci systém strešných nosičov, pomocou adaptéra Thule Caprock Crossbar Kit. Pre oba spôsoby montáže je potrebné vybraný medzičlánok dokúpiť zvlášť.

Vďaka integrovanému koľajnicovému systému s voliteľne posuvnými priečnikmi môžete na Thule Caprock namontovať najrôznejšie nosiče Thule alebo napríklad strešný stan. Využite celú dĺžku platformy pre väčší rozostup držiakov kajakov alebo iného dlhého vybavenia alebo jednoducho predíďte kontaktu dvoch bicyklov predsunutím jedného zo strešných cyklonocičov. Fantázii sa medze nekladú.

Podrží vás aj vašu výbavu...

A to doslova. Platforma je pochôdzna, takže ju možno využiť na prácu vo výške alebo získanie lepšieho výhľadu. Montáž nevyhnutného príslušenstva pre dlhé výpravy, ako sú strešné reflektory, hevery alebo rezerva, je potom vďaka všestrannosti Thule Caprock veľmi jednoduchou záležitosťou. Platformu je možné ohraničiť sadou štyroch zvýšených bočníc Thule Caprock Railing Kit a premeniť ju tak na strešný kôš.

S výbavou sa nemusíte nijako obmedzovať – pokiaľ to strecha vášho vozidla zvládne, môžete na Thule Caprock navŕšiť až 150 kg nákladu. Na zaistenie batožiny alebo neforemného nákladu potom môžete využiť sieť na zabezpečenie nákladu Thule Load Net alebo kotevných ôk Thule Eye Bolt, ktoré nasuniete priamo do drážok priečnikov platformy.

Hulk v smokingu

Spoľahlivosť a robustnosť strešnej platformy Thule Caprock neuberajú nič z jej štýlu. Je vyrobená z hliníka s čiernou povrchovou úpravou, osvedčeného materiálu, ktorý nájdete napríklad na niektorých cyklonosičoch Thule. Pozornosť si zaslúži predný spojler platformy – je výškovo nastaviteľný, jeho spodná hrana je prehnutá a kopíruje tak tvar strechy vozidla a minimalizuje hluk.

Vďaka strešnej platforme Thule Caprock získavate nielen spoľahlivého a všestranného pracanta, ktorý poberie vašu výbavu a bude pre vás oporou na vašich outdoorových výpravách, ale aj štýlový doplnok, ktorý z vášho auta urobí vozidlo pre dobrodruhov.

Thule Caprock namontovaný priamo na pätky nosiča Thule

 

Thule Caprock namontovaný na existujúci systém strešných nosičov