Ceed sw 09 2021 1140x190
Thumb dsc 0913 Thumb dsc 0001 Thumb dsc 0002 Thumb dsc 0003 Thumb dsc 0004 Thumb dsc 0005 Continental 03 2020 jar b 1024x597 testy Thumb dsc 0007 Thumb dsc 0036 Thumb dsc 0107 Thumb dsc 0143 Thumb dsc 0398 Thumb dsc 0458 Continental 03 2020 jar b 1024x597 testy Thumb dsc 0495 Thumb dsc 0570 Thumb dsc 0651 Thumb dsc 0715 Thumb dsc 0860 Thumb dsc 0913 Thumb dsc 0948 Continental 03 2020 jar b 1024x597 testy Thumb dsc 9857 Thumb img 1000 Thumb img 1003 Thumb img 6900 Thumb img 6901 Thumb img 7280 Thumb img 7291 Continental 03 2020 jar b 1024x597 testy Thumb img 7305 Thumb img 7315 Thumb img 7531 Thumb img 7605 Thumb img 7769 Thumb img 7854 Thumb img 7882 Continental 03 2020 jar b 1024x597 testy Thumb img 7889 Thumb img 7906

Štátny sviatok v znamení motorizmu

Záverečné kolo 17. ročníka slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motocyklov prebehlo v stredu 1. septembra na Slovakia Ringu. POWER FEST s doplnkovým názvom Drag, Slalom & Tuning Day sa niesol v duchu extrémnej koncentrácie konských síl, rýchlych mašín a garážových klenotov. Drag race na cieľovej rovinke doplnilo zápolenie majstrov jazdy medzi kužeľmi - jazdilo sa aj predposledné kolo seriálu Autoslalomshow cup 2021. Paddock pretekárskeho okruhu pri Orechovej Potôni bol otvorený pre divákov aj milovníkov krásne vyleštených automobilových skvostov, ktorí sa tu zišli na statickej prehliadke súťaže Show & Shine Slovakia, popri ktorej sa navyše meral i akustický tlak audio sústav a výfukov a usporiadal tradičný zraz značky Subaru.

Najrýchlejší na 201-metrovej rovinke bol držiteľ národného streetového rekordu Zsolt Jóba na upravenom Nissane GTR. Vďaka výkonu cez 1100 konských síl pokoril trať za 6,181 sekúnd, pri čom dosiahol rýchlosť 199km/h. Absolútne najrýchlejším na motocykli bol Rakúšan Peter Seebacher, ktorý na preplňovanom BMW S1000RR zdolal osminu míle za 5,590s. pri cieľovej rýchlosti 216km/h. Do slalomových pretekov sa zapojilo celkovo 131 pretekárov a na prvom mieste absolútneho poradia skončil Ladislav Mokran na motokáre. Po súčte dvoch najlepších časov si absolútne druhé miesto vybojoval Ladislav Pakši na závodnej placke ADR3 MCE a bronz  Andrej Gábriš na Mazde MX5.

Výsledky - šprinty na 201m (víťazi jednotlivých kategórií):
Autá PROFI:

P1: Ivan Cích (Seat Ibiza turbo) SK
P2: Roman Kmeť (Golf 2 turbo 4x4) SK
P3: Viktor Brumlík (Audi TT RS) CZ
P4: Tibor Eötvös (Š1000MB 2.5VTEC) SK

P5: Ľuboš Čelin (BMW 130xD) SK

Autá STREET:
S0: Igor Šťavina (Škoda 120) SK
S1: Peter Adame (Honda Civic) SK
S2: Rudolf Grešo (Fiat Uno turbo) SK
S3: Roman Luptovský (VW Golf 3 turbo) SK
S4: Denis Suja (VW Golf R) SK
S5: Zsolt Jóba (Nissan GTR) SK
S6: Branislav Hudeček (VW Golf 4 TDi) SK
S7: Adrián Suja (BMW 740d) SK
Škoda street: Romana Jóbová (Superb 2.0TSi 4x4) SK

Absolútni víťazi - Superfinále:
1. Zsolt Jóba (Nissan GTR) SK
2. Ľuboš Čelin (BMW 130xD) SK
3. Matej Farkaš (Audi 90 Quattro) SK

MOTOCYKLE:
M1: Kateřina Dostálová (Suzuki GSX-R 600) CZ
M2: Ondrej Cerovský (Suzuki GSX-R 750) SK
M3: Július Vágó (Suzuki GSX-R 1000) SK
M4: Peter Baráth (Suzuki GSX-R) SK 
M5: Peter Seebacher (BMW S1000RR nitro) AUT

Výsledky - slalom (víťazi jednotlivých kategórií):
S1: Stanislav PECHA, Renault Twingo RS
S2: Matúš PAVLÍK, Honda S2000
S3: Michal IZAKOVIČ, Renault Megane IV RS Trophy
A1: Peter MAKŠI, Škoda 105L
A2: Michal NOVÁK, Citroen Saxo VTS
A3: Dávid NEMČEK, Honda Civic
A4: Michaela DORČÍKOVÁ, Toyota Yaris GR Stoketh Racing
E1: Matúš URÍK, Peugeot 106
E2: Andrej GÁBRIŠ, Mazda MX5
E3: Ladislav MOKRAN, Goldkart 125
Junior: Igor DUDÁŠ ml., Alfa Romeo 145
Ženy: Michaela DORČÍKOVÁ, Toyota Yaris GR

text & foto: Slovenská šprintérska asociácia