Bd zimni prezuti 1140x190 sk
Thumb skoda plus jazdene vozidla Thumb skoda plus 463ef37d Thumb dsc09998 ea3744e2 Thumb dsc09837 d4d4bf62

ŠKODA Plus: Jazdené autá s garanciou pôvodu, technického stavu a kvality

Mladoboleslavská značka spúšťa v sieti svojich autorizovaných predajcov na Slovensku program ŠKODA Plus na predaj jazdených vozidiel s garanciou pôvodu. Všetky autá spĺňajú prísne kritériá kvality a sú tak zárukou dlhého a spokojného užívania bez obáv z neznámeho pôvodu alebo zlého technického stavu. 

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre automobil z programu ŠKODA Plus, sa môžu spoľahnúť na certifikát kvality, široký výber vozidiel, rýchle vybavenie formalít či výkup doposiaľ používaného auta za férových podmienok. Automobily v ponuke sú navyše podporené aj  servisným zázemím značky a výhodným značkovým financovaním prostredníctvom ŠKODA Financial Services.

Program ŠKODA Plus, ktorý sme spustili, je predajný systém jazdených vozidiel u autorizovaných predajcov značky ŠKODA na Slovensku. V rámci neho sú v ponuke, okrem modelov ŠKODA, aj vozidlá iných značiek, a to rozdelené podľa veku do troch rôznych kategórií. Na všetky ponúkané autá sa vzťahujú rozsiahle zákaznícke výhody, mimo iného aj to, že garantujeme ich pôvod a technický stav,“ vysvetľuje riaditeľ ŠKODA AUTO Slovensko Jaroslav Hercog. Samostatnou kategóriou sú Ročné vozidlá, čo sú automobily, ktoré sú ešte v zákonnej záruke od výrobcu. „Týmto certifikovaným programom chceme kultivovať trh s jazdenými autami a prispieť k dobrému kreditu a renomé biznisu s jazdenými vozidlami,“ dodáva.

Novinkou je taktiež aktualizovaná webová stránka www.skodaplus.skktorá slúži jednak na predaj, ale aj na výkup vozidiel. „Tu stačí jednoducho len zadať VIN auta, fotografie a vybrať si oblasť alebo priamo predajcu, kde by ste chceli svoje auto predať. Do 24 hodín by ste mali dostať ponuku na výkup vozidla,“ približuje J. Hercog.

V rámci programu je možné získať jednak zánovné vozidlá značky do veku 18 mesiacov či nájazdu do 30 tisíc kilometrov, so zárukou a stavom podobným novému vozidlu ako i staršie jazdené vozidlá rôznych značiek s garanciou pôvodu a technického stavu. Spoločným menovateľom ponúkaných vozidiel u certifikovaných predajcov, ktorých je aktuálne 18 po celom Slovensku, sú prísne kritéria kvality a záruka dlhého a spokojného užívania bez obáv z neznámeho pôvodu alebo zlého technického stavu. Na každom aute je certifikovaným mechanikom vykonaná viac ako 100 bodová kontrola stavu vozidla. V nasledujúcich mesiacoch pribudnú ďalší autorizovaní predajcovia, ktorí sa zapoja do programu.

Tri vekové kategórie

V rámci programu ŠKODA Plus sú ponúkané vozidlá rozdelené do troch základných skupín, podľa ich veku. Ročné vozidlá zahŕňajú automobily značky ŠKODA s vekom maximálne 18 mesiacov a nájazdom do 30 tisíc kilometrov. Ide o zánovné, málo jazdené vozidlá v perfektnom stave, ešte v záruke. Kategória Vyskúšaných jazdených vozidiel zahŕňa jazdené vozidlá všetkých značiek do veku 5 rokov spĺňajúcich prísne kvalitatívne kritériá. Vozidlá majú jasný pôvod a históriu doloženú certifikátom. Vozidlá s vekom nad 5 rokov je možné nájsť v kategórii Jazdené vozidlá, pričom stále ide o dôsledne vyberané autá, pripravené a skontrolované autorizovaným servisným partnerom značky ŠKODA. Autá preverujú certifikovaní mechanici, ktorí v rámci každého auta kontrolujú viac ako 100 položiek.