Vw multivan 12 2021 1140x190
Thumb novy ford ranger Thumb content 2021 nextgen ranger 2 Thumb ee7c41aic9jlkodddpos Thumb maxresdefault

Prichádza nový Ford Ranger. Značka ho oficiálne predstaví o necelé tri týždne

Ford odhalí novú generáciu ikonického pick-upu už 24. novembra 2021.

Značka tvrdí, že prepracovala, predizajnovala a skonštruovala nový Ranger tak, aby bol najinteligentnejším, najuniverzálnejším a najschopnejším Rangerom všetkých čias pre zákazníkov vo viac ako 180 krajinách po celom svete. Zástupcovia spoločnosti spolupracovali so stovkami majiteľov pick-upov v desiatkach dielní po celom svete a uskutočnili viac ako 5 000 rozhovorov, aby zistili, ako majitelia svoje pracovné vozidlá používajú, čo sa im páči, čo by si želali a aké skúsenosti boli pre nich najdôležitejšie.

„Ako dizajnéri sme komunikovali so zákazníkmi ešte v začiatkoch procesu dizajnovania. Strávili sme s nimi viac času, a získali sme tak množstvo dôležitých informácií. Zaujímavým zistením pri týchto rozhovoroch bolo, že naši zákazníci sú realizátori. Radi riešia svoje vlastné problémy a radi sa vo svojom pick-upe cítia sebaisto. A to nielen vďaka jeho funkčnosti, ale aj pocitom pri samotnom riadení,“ vysvetlil Max Tran, hlavný dizajnér Fordu Ranger.

Do premiéry novinky tak ostávajú necelé tri týždne. Na trh príde v roku 2022. Pozrieť si ho môžete zatiaľ na video upútavke, kde sa ešte ukrýva pod rúškom tajomstva maskovacej fólie. 


Značka tvrdí, že vyvinula doteraz najtvrdší a najschopnejší Ranger, ktorý kladie do popredia požiadavky zákazníka aj vďaka úplnej konektivite. Okrem tradičných, "mechanických" vlastností robustného pick-upu tak nový Ranger zapracuje na digitalizácii a aj napriek pracovným koreňom prinesie modernejší interiér s dôrazom na túto dnes veľmi oceňovanú vlastnosť a oblasť.