Honda 06 2020 1140x86 jazz

Internetom sa šíri fotografia modernizovaného Volkswagenu Tiguan

Nová predná časť pripomína Golf.

Po vyše štvorročnom pôsobení na trhu je druhá generácia Volkswagenu Tiguan zrelá na omladzovaciu kúru. Premiéra vynoveného kompaktného SUV sa zrejme uskutoční už čoskoro. Fotograf "špión" totiž pristihol zástupcov značky pri príprave reklamných materiálov.

Vďaka tomu sa internetom šíri nie príliš kvalitná a kompozične vydarená fotografia modernizovaného Tiguanu. Vyniká na nej hlavne nový predný svetlomet. Zatiaľ čo horná línia svetla je viac zahryznutá do blatníka, spodná pôsobí členitejšie. Tiguan sa v tomto smere nechal inšpirovať novým Golfom.

Veľký nasávací otvor vpredu, kompletne lakované nárazníky či veľké čierne disky obuté do nízkoprofilových pneumatík naznačujú, že sa pozeráme na športovo ladenú verziu R-Line.

Očakávame, že Golfom ôsmej generácie bude inšpirovaný nielen vzhľad prednej časti, ale aj technologická výbava na palube. Ponuku verzií v rámci faceliftu pravdepodobne rozšíri očakávaný Tiguan R. Poháňať ho bude prepĺňaný benzínový dvojliter, spriahnutý s dvojspojkovou prevodovkou a pohonom všetkých štyroch kolies s medzinápravovou spojkou Haldex.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa CocheSpias (@cochespias),