Honda E v chladných dňoch: Pozlátka, alebo najlepší mestský elektromobil? (VIDEOTEST)

Honda E je mimoriadne zaujímavý mestský elektromobil so štýlovým vzhľadom a fantastickými jazdnými vlastnosťami. Obratnosť, ovládateľnosť a optimálne rozloženie hmotnosti robia svoju prácu výborne, jazda malou elektrickou Hondou je zážitkom. Ako to však vyzerá v praxi, keď opadne prvotný wau efekt? Je Honda objektívne najlepším mestským elektromobilom?

Odpovede na všetky podstatné otázky ohľadom praktického života s Hondou E prináša youtube kanál Elektromobil. Ide o "zimný" test elektrického auta, ktorý odhalí špecifiká jazdy a dobíjania batérie v chladnom počasí. Videotest tiež porovnáva nabíjanie v lete a v zime, dojazdy, servisné náklady a tému podchladenia batérie. Ako jeden z prvých sa detailne pozrel na podvozkové súčasti, aj zo servisného hľadiska.Témy zohrievania/chladenia batérie, dobíjanie a dojazdy nájdete cca od 15:00 min. videa.


Ak sa vám video páčilo, rastúcemu kanálu Elektromobil môžete dať like a odber. Do budúcna totiž plánuje mnohé zaujímavé témy. Okrem faktov a mýtov ohľadom elektromobility na ňom nájdete videá o jazdených, ale aj nových elektromobiloch. 

Odporúčame tiež:

Hyundai Kona Electric 64 kWh MY2020: Dojazd, výbava, praktické poznatky (VIDEOTEST)