Vw limited 1140x190  1
Thumb p.t.a. 1 Thumb auto bnp 1 Thumb auto bnp 2 Thumb aga 3 Thumb auto bnp 3 Thumb aga 2 Thumb p.t.a 3 Thumb titul. foto Thumb p.t.a. 2 Thumb aga 1

Cupra má na Slovensku šesť nových Cupra garáží

Slovenský importér značky CUPRA v spolupráci s dlhoročnými partnermi otvoril ďalšie exkluzívne showroomy na Slovensku v rámci jedinečného konceptu predajného miesta značky.

CUPRA Garáže na Slovensku vznikli v spolupráci s dlhoročnými partnermi AUTOPROFIT, PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS, AUTO BNP, TODOS, DS – CAR. Odteraz ich nájdete v mestách Galanta, Trenčín, Bratislava, Žilina a Dunajská Streda. Do konca roku 2024 pribudne ďalších sedem showroomov v Bratislave (2), Trnave (1), Banskej Bystrici(1), Nitre (1), Prešove (1) a v Poprade (1).

„Otvorenie CUPRA Garáže v spolupráci s našimi partnermi nás napĺňa hrdosťou. Naša obchodné vzťahy s mnohými z nich sú späté už takmer 30 rokov a preto nás veľmi teší, že sa rozhodli ísť touto cestou spolu s nami.  Prostredníctvom mestských garáží podporujeme synergie s mestami a podporujeme nové spolupráce. Snažíme sa nadviazať hlboké spojenie s mestskou kultúrou a dizajnom, ale tiež rozvíjať silné vzťahy s miestnymi talentmi. “ uviedol Brand manager značky Matej Macháček.

Dizajn showroomu je koncipovaný tak, aby zvýrazňoval športový charakter vozidiel a prinášal moderný a pritom pútavý zážitok pre návštevníkov.  Zákazníci si budú môcť pozrieť a testovať najnovšie modely a zároveň sa oboznámiť s históriou a inováciami. Zároveň v nich okrem vozidiel nájdete aj rôzne dizajnové veci, ktoré vznikli v spolupráci so svetovými značkami ako L.G.R, MIKAKUS, GOBIK, WILSON, MARSET, SCALEXTRIC, TRAKATAN a mnohé iné.