Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 9 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 2 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 3 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 1 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 4 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 6 Continental couple 05 2020 1024x597 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 5 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 7 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 8 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 10 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 11 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 12 Continental couple 05 2020 1024x597 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 13 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 14 Thumb volkswagen ako vyuzit autop naplno autozurnal.com 15

Ako využiť funkcie auta naplno?

Slovenský importér značky Volkswagen odštartoval ojedinelý video projekt na slovenskom youtube. Technický špecialista učí majiteľov áut Volkswagen, ako využiť funkcie auta v plnom rozsahu.  

Prečítajte si tiež: 
Ako využiť funkcie auta naplno? (2. časť)

Na prvý pohľad sa zdá, že v úvodných videách technik  zohrieva "už raz prevarenú vodu" a venuje sa úplne banálnym veciam ako sú základné funkcie kľúča alebo bezkľúčový prístup do vozidla a štartovanie. Určite sa ale nájdu aj medzi vami viacerí, ktorí dodnes o niektorých funkciách kľúča a bezkľúčového prístupu nevedeli... 

Ako využiť funkcie auta naplno

Využite funkcie auta v plnom rozsahu

A preto tu je technologický video seriál, ktorý na konci každej časti pridáva aj niekoľko praktických tipov. Napríklad ako tankovať so zamknutým autom aby vám ho nevykradli, ako odomykať aby vám z druhej strany niekto nečakane nenastúpil do auta, či ako odísť od auta s plnými rukami tašiek aby auto po automatickom zatvorení kufra ostalo zamknuté a nemuseli ste nič riešiť. Prípadne ako vyriešiť rozbabraný parkovací manéver, keď do priečneho parkovacieho miesta vojdete prednou časťou auta a zrazu sa zaseknete. 

Importéra k odštartovaniu projektu  motivovala denná prax so zákazníkmi, ktorí ho pravidelne kontaktujú a pýtajú sa na ovládanie a využívanie rôznych funkcií auta. Video seriál začína základnými a pomerne jednoduchými funkciami, ale postupne sa bude venovať aj zložitejších prvkom výbavy ako je infotainment, ACC, front assist, Line assist a ďalším. 

Prípadne, môžete sa aj vy zapojiť do diskusie a na youtube kanáli Volkswagen Slovensko napísať do diskusie pod niektoré z technologických videí, ktoré prvky výbavy by ste si chceli nechať objasniť, detailne vysvetliť. 

Čo všetko dokáže váš kľúč?

Kľúč od auta už dnes neslúži len na odomykanie a zamykanie, prípadne štartovanie. Vo videu ukážeme, čo všetko kľúč dokáže a ako ho využívať na maximum.

Ako otvoriť auto s nákupom v rukách?

Okrem technológie bezkľúčového prístupu "Keyless Access" si v tomto videu ukážeme aj technológie elektrického otvárania zadných dverí "Easy Open" a "Easy Close", ktoré oceníte hlavne s rukami plnými tašiek.

Parkujte konečne bez stresu

Parkovanie je pre mnohých z nás stresujúce. Tento problém rieši parkovací asistent, ktorý auto zaparkuje za vás. Vo videu sa dozviete praktické tipy ako ho používať, ako aj všetko o parkovacích senzoroch a kamerách, ktoré váš Volkswagen má.